2737
2734
عنوان

رشته پرستاری خیلی بده ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1611 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه از لحاظ سختی کار میگی خب اولاش خیلی بیشتر بهت سخت میگذره چون شیفتاش بیشتره و بیشتر شیفت شبا رو هم با پرستارای کم سابقه پر میکنن کم کم سابقت که زیاد بشه واست راحت تر میشه حقوقشم ک بالاس اگه روحیشو داری برو خوبه 

به دهن بقیه باشه هر رشته ای بدیشو داره انگار خودشون هوافضان😆

استخدامم ک والا من ندیدم پرستار بیکار😘

از محیط بیمارستان خوشت میاد؟ صبور هستی؟ درک بالا نسبت به اطرافیان  داری؟

اره.هیچوقت نتونستم نسبت به درد کسی بی تفاوت باشم. نمیدونم این ویژگی خوبی محسوب میشه برا پرستاری یا زود از پا درمیاره منو

نیازی نیست انسان بزرگی باشیم انسان بودن خود نهایت بزرگییست
2738

حسن اش استخدام و پولش اه

بدی اش شیفت و سختی کار و تحلیل روحی و جسمی

باید فداکار و صبور باشی و عاشق کمک به آدم ها و دل دار و نترس

یادت باشه که ،خودت را الویت اول زندگیت بزاری،خودت را دوست داشته باشی،خودت را ببخشی
اگه از لحاظ سختی کار میگی خب اولاش خیلی بیشتر بهت سخت میگذره چون شیفتاش بیشتره و بیشتر شیفت شبا رو ه ...

اصلا با شیفت شب مشکل ندارم . تنها مشکلم سوند وصل کردنه😑

خیلیم خوبه زیاد گوش نده

اگه از خون حالت بد نمیشه برو رشته خوبیه( حالت بد بشه هم عادت میکنی سخت نگیر)

پسرک. عضو بودن من تو نی نی سایت یا خاله زنک بودن یا نبودن من به تو مربوط نیست!( کم گوی و گزیده گوی). زننده گل به خودی کلاس پنجم ب در مسابقات درون مدرسه ای. مزدور سابق اتیوپی. تحلیلگر مسائل تانزانیا. مبارز چریک در نی نی سایت. تا زمانی که جان در اکانت داریم در راه آزادی و تبعیض زدایی از نی نی سایت قیام میکنیم(سخنگوی گروهک مردان نی نی سایت)
خیلیم خوبه زیاد گوش نده اگه از خون حالت بد نمیشه برو رشته خوبیه( حالت بد بشه هم عادت میکنی سخت نگیر ...

ما خانم ها که به خون عادت داریم

2706