2733
2734

بچه ها اول بگم مادرشوهر من باهام شکر خدا خیلی خوبه خیلی توجه داره و حتی در یه مواردی دیدم درد دل میکنه باهام و به دختراش نمیگه همش که حرف می‌زنیم از مزدا دلش پره چون قدیما مثل اینکه خیلی پدرشوهرم شکاک بوده و کلا خیلی بلا سرش آورده حالا این بنده خدا همش فک میکنه باید بهم نصیحت کنه که مردا فلانن بهمانن و چون خودش رنج دیده نمیخواد من بکشم منم حرصم گرفته امروز آخه شوهر من خیلی خوبه و من تا حالا این مشکلات رو نداشتم بهشم گفتم ولی الان یه جوریم دلم میخواذ بفهمه چقدر پسرش دوسم داره و اخلاق پدرش رو نداره. بنظرتون مهمه یا نه بیخیال بشم 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی

نه بيخيال چ اهميتي داره مهم اينه خوشبختي. اونم واسه اين ك دلش خالي شه تو رو نصيحت ميكنه. منظوري نداره.

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ول کن بابا

😁باشه 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
2728

ولش کن بگوچشم 

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

آره چه اشکالی داره

بگومامان جان خیالت راحت پسرت خوبه باهام مهربونه ومسئولیت پذیره و...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
نه بيخيال چ اهميتي داره مهم اينه خوشبختي. اونم واسه اين ك دلش خالي شه تو رو نصيحت ميكنه. منظوري ندار ...

آره بنده خدا من میفهمم از بدجنسی نیست خیلی خوش قلبه

2738

من مادرشوهرم یک هفته هست ک کرونا گرفته  ظهر شوهرم رفته دعوتش کرده ساعت ۱۲   داداشش و زنش و خالش اینا رو همه دعوت کرده اومدن اینجا   دارم از استرس میمیرم   هرچند ک منو شوهرم یکماه پیش کرونا گرفتیم و خوب شدیم  ولی باز میترسم    ظرفارو با وایتکس شستم  حالا یکساعت دیگه ک بره  میخام اسپند دود کنم  و الکل بپاشم تو خونه 😣😣

آره چه اشکالی داره بگومامان جان خیالت راحت پسرت خوبه باهام مهربونه ومسئولیت پذیره و...

آره بنده خدا از بس زجر کشیده همش به من میگه نکات رو که منم مثل خودش سختی نکشم منم تک عروسم

من مادرشوهرم یک هفته هست ک کرونا گرفته  ظهر شوهرم رفته دعوتش کرده ساعت ۱۲   داداشش و زنش و ...

ای وااای آخه الان وقت بزم دادن و مهمدنیه

آره بنده خدا از بس زجر کشیده همش به من میگه نکات رو که منم مثل خودش سختی نکشم منم تک عروسم

من بودم میگفتم

هم فک نمیکردپسرش بدرفتاره خوشحال میشداززندگیتون

وهم اینکه کمترمیشدنصیحت کردناش

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
دیوونه ای ول کن هیچی نگو نه بگو خوب نه بگو بد 

چرا دعوا میکنی😢چشم

2706