2737
2739
خب بیا که پیدات کردم.قشششنگ بگو چیکار کنم؟تو خونه مسگری دارم.دسته داره.دمبل هم دارم.رژیمم هستم.بسم ا ...

خب من رزیمم بودم.حرکتام تو باشگاه اینجوریه.یه ست ۲۰تایی پهلو دمبل یه مین مسگری.کلا میشه یه ست کامل.۴تا ست از این میرفتم.یه ست  ده تایی پهلو کنار دیوار یه ست مسگری بازم میشه یه ست کامل.۴تا هم ازین ست کامل میرم

أحب نفسي في أي إصدار
به نظرت خوبه یا به اندامت؟کار کردی یا فقط فکر میکنی؟😝

مامانم اینا نزدیک ۲۰ سال پیش خریدن منم بچگی به عنوان سرگرمی و ورزش استفاده میکردم ولی قشنگ حس میکردم تاثیرشو اگه در کنار حلقه و ورزش مخصوص کمر استفاده شه فک میکنم خیییلی تاثیر گذار باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم رژیمم.چیکار میکرد دقیقا؟چی شد؟

ب قول دخترش میرفت روش خودشو قرمیداد 😂😂باشگاه میرفت هرروز صبح ورزش تو پارک بعد زیر نظر دکترم کم کرد انقد الان خوش هیکله

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2740
ب قول دخترش میرفت روش خودشو قرمیداد 😂😂باشگاه میرفت هرروز صبح ورزش تو پارک بعد زیر نظر دکترم کم کرد ...

با این وجود چرخونک نقش نیم درصدی داشته براش.ماشالا خیلی تلاش کرده

استفاده کردی؟کسی رو دیدی؟نه عزیزم نمیدونم چنده

خودم بااین ک کمرم باریک نبود دوره مجردی هم حلقه میزدم هم مسگری خیلی خوب شده بود.. خاله خودمم استفاده می‌کرد راضی بود... یکی از دوستای مامانم خیلی این وزرش و انجام میده میگف تاثیر داره

بلد نیستم خیلی هم تلاش کردم فقط نتیجه ش کبودی بود

تو نت سرچ کن فیلم آموزشش رو یاد بگیر 

منم اوایل کبودی داشتم یادمه بار اول ک گرفتیم از فرداش بخاطر گردن و کمردرد نتونستم برم مدرسه

ولی بعد دو سه روز استفاده هیچی حس نمیکنی بدنت بی حس میشه انگار

با این وجود چرخونک نقش نیم درصدی داشته براش.ماشالا خیلی تلاش کرده

شاید

آره واقعا خیلی مسمم بود اراده داشت مثلا ما رو دعوت میکرد خونه اس از هیچ چیزی کم نمیزاشت ولی واسه خودش غذای رژیمی مثلا بیرون میرفتیم ما کلی فست فود وهله هوله اون لب ب هیچی نمیزد

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

نکن لطفا

بشدت برای کمر بده و مردود شده

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎