2733
2734
نمیتونم😔 ۲تا بارداری پوچ داشتم نمیدونم چرا پریود نمیشم الان یکماهه سقط کردم تازه کیستم ۲تا درعرض ...

عزیزم میشی نگران نباش من چی بگم که سنم بالاست ولی مجردم.خدا را چه دیدی شاید ماه بعد بارداری. میدونم سخته ولی بهتره بجای فکر کردن به اینکه کی میشم به این فکر میکنی خدا بهت بچه میده گلم

همه دورو بریامم حالا امسال یا باردارن یا نی نی اوردن خیلی عجیبه برام😐 شوهرم میگه حسادت نکن ولی واق ...

منم طرف بعد من ازدواج کرد الان بچش بغلشه یا ماه اخرشه. ولی خب هرچی خدا بخواد همون خیره

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشا به حالت❤❤❤ کاش جات بودم.من ۳تا دوس دارم😁 هیچ ذوقی واسه هیچ کاری ندارم.نمیتونم درسامو بخونم. ...

من زندگیمو بوسیدم گذاشتم کنار 😭

کلاس گیتار میرفتم 

کادر درمان بودم بهترین شغل ولش کردم

هیچ چیز شادم نمیکنه جز بچه 

دلم میخاد یه صبحی با دخترم ازخواب بیدارشم

2731
وای خوشبحالت  من زندگیم دار هدر می‌ره بخاطر بچه  یعنی چی میشه من یه روزی یه زمانی به همی ...

عزیزم ان شالله شمام به خواستت میرسی😚

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
من نذر حضرت رقیه کردم‌ هم اش هم سفره

منم نذر حضرت رقیه کردم نذر عروسک 

و سفره 

البته نذررام زیاد 

منتظرم نی نی بیاد بی صبرانه ادا کنم نذرامو

اگر مشکلی نداری استرس نداشته باش

من همسرم ضعیفه باید ای وی آف کنیم

2740
منم نذر حضرت رقیه کردم نذر عروسک  و سفره  البته نذررام زیاد  منتظرم نی نی بیاد بی ...

ان شاا.. به زودی هردو بارداری سالمی خواهیم داشت❤

البته من زود باردار میشم ولی سقط میشه

خیلی دردناکه

توکل به خدا...

👶❤
2706