2733
2734
دقیقا واقعا مجردا حق دارن ما خودمون اگه محرد بودیم صددرصد میترسیدیم ولی الان که تو زندگی هستیم میبین ...

خب وقتی نود درصد تاپیکا همینه ک نمیشه کاریش کرد

حتی اگه نصفشونم راست باشه خب تلخه بازم

من واقعا ترسیدم

تازه عروسی کردین نه؟  عشقای اتشین برای اولشه :(

اتفاقا اوایل با اخلاق هم زیاد آشنا نبودیم همدیگه رو ناراحت میکردیم ولی الان جونمون واسه همدیگه ست 

همین الان شوهرم خوابیده داشتم نگاش میکردم و قربون صدقه ش میرفتم 

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا واقعا مجردا حق دارن ما خودمون اگه محرد بودیم صددرصد میترسیدیم ولی الان که تو زندگی هستیم میبین ...

یه تاپیک میزنم در همین مورد الان...بیایید حمایت کنید شاید رعایت کنن بقیه

همین احساس بدبینی و ترس از خیانت...هزار بار بدتر از خیانت دیدن....یه کابوسی که همیشه همراه ادمه....خ ...

اره یجوریم هست تا هرشب چک نکنی نمیخوابی

راست میگی واقعا موافقم

2728
چ عجیب من فکر میکردم چون هویت مشخص نیس همه خودشونن!

اصلا اصلا دروغ و فریب و شلوغ کاری اینحا وحشتناکه ببین طرف تاپیک میزنه شوهرم این حرف رو زد بهم یکی میاد میگه معذرت میخوام ببخشید برین بهش به چه حقی این حرف رو زده من بودم جررررش میدادم بعد میری تو تاپیکای خودش میبینی از دست شوهرش خون گریه میکنه و هیچ کاریم از دستش برنمیاد

2738
اصلا اصلا دروغ و فریب و شلوغ کاری اینحا وحشتناکه ببین طرف تاپیک میزنه شوهرم این حرف رو زد بهم یکی می ...

دقیقا

و همه چی شده همین جر و بحث با شوهر و خانواده یا خیانت 

خییییلی خیلی جو اینجا خاله زنک بازی شده

الان یسریا میخوان بگن خب نیا

اما اخه من قدیمیم و قبلا اینجوری نبود اینجا

دقیقا و همه چی شده همین جر و بحث با شوهر و خانواده یا خیانت  خییییلی خیلی جو اینجا خاله زنک ب ...

خاله زنک رو خوب اومدی دقیقا همش احساس نفرت و دشمنی رو در وجود انسان به وجود میاره ولی بعضیا هم حس خوب به آدم میدن من وقتی احساس خوب بعضی کاربرارو نسبت به مادرشوهراشون میبینم اینقدر خوشحال میشم که خدا میدونه خودبخود لبخند میزنم

عزیزم😍 همیشه خوشبخت و عاشق باشید کاش همه مثل شما بودن

قربونت نفسم 

ببین فدات مشکل از مردها نیست مشکل از خانم هاست 

مثلاً میاد میگه شوهرم منو زد و ... از شوهرش یه غول میسازه ولی نمیگه من چی بهش گفتم که زد یا من چکار کردم که زد 

همسایه مون یک سره می‌گفت شوهرم بداخلاقه و ... ، یه بار یهو اومدن خونه مون ما سر شام بودیم شوهرش چشماش چهار تا شده بود می‌گفت شما مهمون داشتین که غذا و سالاد و ... درست کردین؟ یعنی این همسایه مون اصلا غذای درست و حسابی نمیپخت و توقع مهربونی از شوهرش داشت 

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍
قربونت نفسم  ببین فدات مشکل از مردها نیست مشکل از خانم هاست  مثلاً میاد میگه شوهرم منو ز ...

صد البته ک مشکلا اکثرا زیر سر خانماس

اما مگه اینهمه خااانم بلا نسبتتون بی دست و پا داریم اخه؟

ببین تاپیکا رو انگار اومدی دادگاه خانواده!

ولی کلا زنهای جامعه ما خیلی ضعیف و وابسته هستن و هیچ کاری برای خودشون نمیکنن . خدا به داد اون بچه هایی برسه که این مادرای سراسر کمبود , دارن تربیتشون میکنن

ول کن جهان را......قهوه ات یخ کرد!