2733
2734
بگو ماهمگی کارای ضایع کردیم الانم میخندیم شما بگو کسی نمیشناستتمون که راحت باش🤣🤣🤣

باشه می گم😥

من یه مدت خیییلی مذهبی بودم یعنی خیلی ها. بعد یه دونه ازین موسسه مذهبیا می رفتم اونجا می گفتن بهتره تا قبل محرم شدن زن و مرد همو نبینن من عین اسکلا دقیقا تا بعد عقد به شوهرم نگاه نکردم. علت اینکه اونم اعتراض نمی کرد این بود که از طرف همون موسسه به هم معرفی شدیم. و اونم فکر می کرد لابد اینطوری درسته. البته اون زیرآبی رفته بود وقیافه منو کامل شخم زده بود😅 ولی من ساده احمق واقعا نمی دونستم چه قیافه ایه. چقدر مامان بابام از دست اینکارام حرص خوردن😣

بعدا دیگه ازونجا اومدیم بیرون بابا همه رو اسکل کرده بودن تو قرن ۲۱😐همه هم دانشجو و مسوول اونجام استاد دانشگاه بود.😞

باشه می گم😥 من یه مدت خیییلی مذهبی بودم یعنی خیلی ها. بعد یه دونه ازین موسسه مذهبیا می رفتم اونجا ...

اخی عزیزم😍😍 هدفشون ازدواج به هر صورتی بوده برا این تشویق میکردن همو نگاه نکنین 🤪🤪 باز شوهرت خوب بوده زیرآبی رفته🤣🤣🤣

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738