2737
2739
عنوان

اقایون انصافن جواب بدییین

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 108 پست
ربطی به این نداره که ازتون بدش بیاد یا نه :) فقط حسی نداره بهتون :) و این طبیعیه و شما هم شاید پیش ...

جز عجایب هس ...اخه ی مرد ۳۴ ساله چرا باید هر روز تعداد پست حفط کنه..

دختر مغرور عاشق😉💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربطی به این نداره که ازتون بدش بیاد یا نه :) فقط حسی نداره بهتون :) و این طبیعیه و شما هم شاید پیش ...

به نظر من داره از بازی با این خانم لذت می بره وحس قدرتشو به رخ میکشه،یه نوع بیماری وازار دیگران.ی ه نوع سرگرمی 

بهترین راه دوری کردن ازاین اقاست

باورت میشه هر روز تعداد پست و تعداد فالوینگ پیج منو حفط میکنه و با ی سری عدد بازی میکنه😂

بیماره دیگه :) خوشش میاد اذیت کنه و بخنده :)  اینجوری خودشو سرگرم میکنه :/ :)

من حتی اگه قلبم منت تپیدن سرم بزاره درش میارم !!!  ادامه بده یک نفس 💥 حتی اگه بترسی از قفس !!💥   
2731
سادیسم ذهنی داره یعنی؟

سادیسم نه ولی بعضی مردا ازاین که دختر وزنهای زیادی رو علاقه مند کنن وبعد هم ولشون کنن لذت میبرن یه نوع حس خودشاخ پنداری دارن انگار،دوست دارن مورد توجه باشن

2740
جز عجایب هس ...اخه ی مرد ۳۴ ساله چرا باید هر روز تعداد پست حفط کنه..

مگه بی درک و شعور بودن به سن و ساله !!! :)

ذره ایی ربطی به سن نداره :)

این اقا شعور نداره :) 

و از ازاری که میده و به رخ کشیدن اینکه شما جذبش بودین و منتظره پیامش بودین اما اون محل نذاشته لذت میبره برای همین اذیتتون میکنه و بازی میکنه باهاتون تا بخنده و و سرگرم شه و حس مغروریتش و خودشیفتگیش بیشتر شه 

من حتی اگه قلبم منت تپیدن سرم بزاره درش میارم !!!  ادامه بده یک نفس 💥 حتی اگه بترسی از قفس !!💥   
اینجور مردا وفادارن؟

جواب سوالات لابه لای حرفت بود

چیزیکه در اطرافم دیدم غالبا نه،وفادار نیستن،

تنوع طلب وقدرت طلبن ودوست دارن مورد توجه باشن

اگه وفادار بود چرا دوسال بعد عقد چراغ سبز میداد ؟؟؟؟

مگه بی درک و شعور بودن به سن و ساله !!! :) ذره ایی ربطی به سن نداره :) این اقا شعور نداره :)  ...

داداش ی روز دوست این اقا بهم درخواست فالو داد ..منم دوستشو قبول کردم و خودم به دوستش درخولست دادم ولی دوستش با اینکه همه رو قبول نیکرد .درخواست من و قبول نکرد ..بعدشم بهم زل میرپ و میخندید 

دختر مغرور عاشق😉💝
به نظر من داره از بازی با این خانم لذت می بره وحس قدرتشو به رخ میکشه،یه نوع بیماری وازار دیگران.ی ه ...

دقیقا همینطوره :) !💯✔🍃🍃

این نوع افراد که تعدادشون هم زیاده بیمارن و بهترین کار دور شدن ازشونه چون باعث اسیب روحی در فرد مقابل میشن :/ :)

2706