2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دومی و ندیدم ولی اولی خوشگل بود

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2740
اسی اوای همونه که توی تاپیک قبلیت عکسشو گذاشتی؟😅 اگه اونه که همین خردلی رو بپوش😅

اره یکیش همونه خردلیه یکیشم کالباسیه با ترس گداشتم تزشیدم بخورنم خدارو شکر به خیر گدشت

هرچی ارزوی خوبه مال تو
اره یکیش همونه خردلیه یکیشم کالباسیه با ترس گداشتم تزشیدم بخورنم خدارو شکر به خیر گدشت

خردلی و دیدم تاپیک قبلت ولی ب شخصه رنگ صورتی و کالباسی اینا بیشتر میپسندم

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

استاتر ببخشید.

بچه ها دعا کنید مادر شوهرم و شوهرش درد بی درمون بگیرن. خدا نگذره ازشون.    

هر چی ظلم بود در حقم کردن. هر چی خوبی کردم با بدی جواب دادن.

آخر هم کاری کردن که بین من و شوهرم و خانواده من رو به هم زدن. جوری که هفت ماه پیش که زایمان کردم بی کس و تنها با شوهرم رفتیم بیمارستان و توی این هفت ماه یک نفر از خانواده م نیومدن یه سر بهم بزنن.

هر چند وقت یه بار مثل امشب انقد فکر و خیال بهم فشار میاره که یه عالمه میزنم تو سر خودم تا آروم بشم.

الان اینا رو با گریه و سردرد دارم مینویسم.

هیچ وقت نه اونا رو نه خونواده خودم رو نمیبخشم. 

تو رو خدا دعا کنید برام.حالم خیلی بده.   

2706