2733
2734
عنوان

لکنت زبان کودک دو ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 2260 بازدید | 23 پست

فقط بگم یک اینکه اصصصلا به روش نیار که غیر طبیعی حرف میزنه   هی نگو درست حرف برن و به بقبه هم‌تاکید کن 

دوم اینکه تعریف بیخودی کن و اعتماد به نفسشو ببر بالا 

مططططمئن باش درست میشه

تا ۵ سالگی تموم میشه  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هم بچه ی خودم خوب شده هم هررر کسی رو که میشناختم ‌ اینجوری نبودن یهو شدن به خاطر ترس   هم ...

شما درمان خاصی کردید ؟ پسر من تو بعضی جمله ها یی که میگه لکنت داره اما اصلا نترسیده

مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........
2731
اره عزیزمممم دختر منم لکنت داشت نهایت تا پنج سال کامل برطرف میشه فقط بهش شعر یاد بده هولش نکن برا ح ...

عزیزم دختر شما ترسیده بوده لکنت گرفته؟

پسر من نترسیده اما لکنت داره ولی انگاری میخواد جمله بندی کنه سختشه برا همین کلمه ی اول رو زیاد تکرار میکنه

مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........
خوب میشه من پزشکم نگران نباشید

سلام وقت بخیر.نوشته بودید \زشک هستید بسر من کلاس اول هست و ۷ سالشه زود زبون باز کرد و خیلی هم راحت و روان صحبت میکرد الان حدود ۶ ماه لکنت گرفته و اول هر حرفی بخواد بگه هی میگه ااااااااااااااااااااااااااا   اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا  اااااااااااااااا بهد جمله رو میگه و روی حرف ن و ی گیر داره بردمش گفتار درمانی خوب میشه؟خیلی ناراحتم