2733
2734

سلام من ۲۶ سالمه امروز مامو و سونو دادم جوابش خیلی نگرانم کرده حالم خوب نیست متخصص سونو نگرانم کرده گفت سرطان داری خیلی صریح.توی سینه چپم دوتا غده هست و یکی تو راست.نوشتن برای بیوپسی ولی من تا پسفردا سکته میکنم

یکیش توده هیپواکو هستش و لنف نود reactive هم دیده

مبشه لطفا اگه اطلاعات یا تجربه ای دارین در اختیارم بذارید

عکس سونو هم میذارم

.

نمیدونم چیزی..ولی انشاءالله ک چیز نگران کننده ایی نباشه وخدا ب دلت ارامش بده

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم خواهش میکنم علائمت روبگو

من بیشترازیک ساله درگیرم،علایم هیچی ندارم،اونموقع سینه ی راستم یک توده به دستم خوردرفتم سونوگرافی،گفت اون سینه ی راستت بخاطرتغیرات هورمونیه چیزمهمی نیس،اما،سینه ی چپم که مشگلی نداشت گفت توده ی هیپواکوداری

چند سالته ؟! 

ناحیه اگزیلاری متاسفانه مشکوکه ولی اصلا نگران نباش بده پاتولوژی ببین چی میگن انشاالله خوش خیمه .ما داشتیم تو اقوام نزدیک الان ده ساله خوبه خوبه نگران نباش روحیه بالا لازمه فقط

فکر نکنم چیز خاصی باشه منم دوتا دخترخاله هام داشتن بیوپسی کردن خوش خیم بود.تو سن کم احتمال بدخیمی خیلی کمه نگران نباش.احتمال زیاد کیست چربیه ویتامین ای میدن خوب میشه

انجام پروژه ها و تحقیق های دانشجویی با قیمت توافقی و تحویل در کمترین زمان ممکن
من بیشترازیک ساله درگیرم،علایم هیچی ندارم،اونموقع سینه ی راستم یک توده به دستم خوردرفتم سونوگرافی،گف ...

هیپواکو بدخیمه یا خوش خیم؟

هیپواکو بدخیمه یا خوش خیم؟

توده هایی که امواج سونوگرافی نمیتونن ازش ردبشن،توده هیپواکومیگن،خوش خیم یابدخیم بودنشویابیوپسی میکنن یابعداینکه باجراحی توده رودراوردن میفرستن ازمایشگاه تابدخیم خوش خیم بودنش مشخص بشه

واسه من چون اندازش کوچیکه،نه بیوپسی میکنن نه جراحی،چون میگن مثه سوزن توانبارکاهه،فقط هرشش ماه بایدسو ...

خب پس خداروشکر مشکل خاصی نداری انشالله یه روزم خود به خود محو میشه میره پی کارش😁

خب پس خداروشکر مشکل خاصی نداری انشالله یه روزم خود به خود محو میشه میره پی کارش😁

خداکنه،ازوقتی رژیم گرفتم دومیلی کم شده بود،یعنی دکتراخودشون تعجب کرده بودن میگفتن فقط بگوچیکارکردی کوچیک شده 

اخه دکتراهمشون میگفتن تودنیادارویاروش ثابت شده ای وجودنداره که بگیم این کاروانجام بدی توده خودبخودازبین میره

2706