2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام
من مارک 7 سون دارم
صفحه هاش جدا میشن
صفحه اسنک ساز و صفحه کباب پز داره
صفحه کباب پزش (کلوچه پز هم بهش میگن) محفظه خروج روغن هم داره
خیلی هم ازش راضیم
آقا جان به انتظار تو نشستن اشتباه ماست ؛ به انتظار تو باید ایستاد فروشگاه اینترتی میکس کالا ، با محصولات متونع و جالب ..... www.mixkala.com
من تو ساندویچ ساز یا همون اسنک سازم بال مرغ کبابی میکنم
البته با صفحه کباب پزش
اوایل مزه دارش میکردم مثلا با زعفران و نمک و فلفل اما دیگه نه . فقط کمی نمک میزنم و میچینم تو سینیش و درشو میبندم
فقط حتما باید اون ظرف مخصوص روغنش رو زیر اون محفظه یا سوراخ خروجی روغن بذارید وگرنه همه آب و روغن اضافیش میریزه روکابینتاتون
خیلی خوشمزه و راحته فقط بعد از چند سری روشن خاموش شدن چراغش باید نگاه کنید ببینید پخته یانه
من حدودا نیم ساعت بهش زمان میدم
فقط یه عیب کوچیک داره ، اونم اینه که مقداری پوست بالها میچسبه به صفحه ها مخصوصا اگه خیلی قبل از پخته شدن درش رو باز کند
آقا جان به انتظار تو نشستن اشتباه ماست ؛ به انتظار تو باید ایستاد فروشگاه اینترتی میکس کالا ، با محصولات متونع و جالب ..... www.mixkala.com
راستی یادتون نره که چفت بسته شدن همه اسنک سازها ممکنه بشکنه و هیچ ربطی هم به مارکش نداره
برای جلوگیری از این اتفاق :
همون لحظه که اسنکا رو چیدید تو دستگاه ، درشو چفت نکنید. کمی صبر کنید بعد از این که یه بار چراغش خاموش روشن شد ، درشو محکم کنید چون نونای تست کمی حرارت که ببینه سبک میشه و دیگه موقع بستن در به اون دستش فشار نمیاد
مثل اینکه زیاد حرف زدم
2740

عزیزم برندهای کنوود، بلک اند دکر و فلر خوبن

البته من یه مطلب دیدم که بهترین ساندویچ سازها رو معرفی کرده. لینکشو براتون میذارم دوست داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

آدرسش اینه: https://bigsearch.ir/SandvSaz