2737
2734
عنوان

ورود آقایان و افراد مجرد ممنوع🚫فقط خانم های ومتاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 1238 بازدید | 56 پست
شاید همین طور باشه 😂😂😂👌👌

😅😘

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
همشون همینن

همه مردهارو ميشناسين؟😕

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همشون همینن

نه اصلا اینطوری نیست. طبیعی نیس این رفتار 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من بااسی بودم عزیزم

ميدونم عزيزم

سوال پيش اومد اخه همه مردارو يجا بردين زيرسوال

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
خجالت نکش با رفتارت نشون بده بعد چندروز تو برو سمتش و رابطه برقرار کن کم کم درست میشه چندوقته ازدواج ...

امید وارم که درست بشه ممنون🙏

سه ساله ازدواج کردیم  خاهر 

شاید خس خوداستارتره چون زناهمیشه همینن شاید مرد منظوری ندارهکه ولی زن زود ب دل میگیره

اخه شماهم تایید کردین. اگه شوهراتون همچین رفتاری دارن سعی کنین صحبت کنین باهاشون چون روانتون نابود میشه اینطوری 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
اخه شماهم تایید کردین. اگه شوهراتون همچین رفتاری دارن سعی کنین صحبت کنین باهاشون چون روانتون نابود م ...

شوهرمنم خیلی ساکته حرف زوری میزنه منم دیگ اعصاب خودموخوردنمیکنم میگه چی بگم میگم یعنی چی خب کلااین سبکه ب

رنگ ولایتhaircolorist

مال منم اینجوریه بخدا از سر کار میاد میرم ببوسمش بغلش کنم سریع دور میشه میگه از بیرون اومدم کرونا میگیری میاد میشینه میرم ببوسمش میگه پاشو ناهارتو بیار گشنمه ناهار میخوره میرم پیشش میگه شکمم پره دور شو ازم میرم ظرفارو میشورم چایی میارم بعدش تا مبخوام نزدیکش بشم میگه خسته م بزار یکم بخوابم میخوابه مجدد همین برنامه رو داریم باید شام بزارم بعدش شام خورده شکمش پره بعدشم چایی میخواد بعدشم یا میگه خسته م خوابم میاد تو خودت تا ظهر خوابی منو درک نمیکنی یا رابطه میخواد و بعدشم دقیقا میگه خسته م تو خودت تا ظهر خوابی درک نمی کنی و میخوابه 😔😔 @قدرعنا    

2706