2733
2734
عنوان

اوپرا برگشت

| مشاهده متن کامل بحث + 3522 بازدید | 101 پست
وااا نگاه کن خودت.هم اسکرین گزاشتم هم لینک

اوپرا خودش گفته فقط بخاز یه کلمه ا.ت لغو کاربری شده یعنی این کلمه برای شما خیلی دور از ذهن؟

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این تاپیکو ببینید خودش میگه اینو گفتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/5217803/کاربر-اوپرا- ...

من فک کردم اوپرا وینفری میگی😐گفتم که خبری نشنیدم جریان چیه😑😬😑😬😑😬

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2728
وا بنده خدا چون اسم ا ل ت رو آورد ترکید؟ ولی خودمونیم چقدر حسود داره و این چند روز مشخص شد!

خودش هی میاد میگه به عقاید احترام بزارید و شخصیت داشته باشید

بعد اومده ندونسته به کسی که ندیده رو قضاوت میکنه.

به قول اون دوستمون شاید میخاسته که این خانمی که شالش دفتاده نعذب نشه.

بعد اومده میگه مثه الت بهشون اویزونن

خب بیراه نگفته...از چشمهای شوهرش ک هیز بودن و لخت نگر ، مراقبت کرده ک با گفته اوپرا همخونی داره..مرد ...

بقول اون دوستمون خب شاید میخاسته این معذب نشه!

چرا انقدر زود تهمت میزنه و قضاوت میکنه

2740
خودش هی میاد میگه به عقاید احترام بزارید و شخصیت داشته باشید بعد اومده ندونسته به کسی که ندیده رو ق ...

سایت تبادل نظره هر کسی میتونه نظرشو بده 

برای حل شدن مشکل داداشم یه صلوات میفرستی😔
خب بیراه نگفته...از چشمهای شوهرش ک هیز بودن و لخت نگر ، مراقبت کرده ک با گفته اوپرا همخونی داره..مرد ...

اول بخون بعد بگو

اوپرا اثن به مرده چیزی نگفته که😐😐😐😐اصن قصیه رو نفهمیدی شما

ایناها

کجاش فحشه😐مثالی از ادمهای هوسرانه 😐

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2706