2752
2734
عنوان

خانمهایی که نماز شب می خوانید یا بین الطلوعین بیدارید میشه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منظورم لینکه شاید دعای من خیلی موثر نباشه😔

با اجازه از استارتر ای جااانماین حرفو نزنیا میدونی میگن با زبانی دعا کن یه گناه نکنه وقتی استارتر میگن برام دعا کن یعنی شما با زبان ایشون گناه نکردی و حتمااا دعای شما استجابتش بیشتر شک نکن😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

یکی از اون مواردی که همیشه بهشون غبطه خوردم نماز شب خونا بودن ! البته خیلی مواقع بیدار بودم اون ساعت حتی با خدا درو دل میکنم از زبون ماه و ستاره ها از زبون آسمون  درختا و نعمتای دیگه خدا تو اون لحظه خودم رو بی نهایت ناچیز وخدا روبیش تصور بشری قدرتمند درک می کنم ولی هیچوقت سعادت نماز شب نداشتم !!!!ته دلم احساس میکنم بابت نماز قضا ست 😪😪😥😥😥

اگه دلت خواست یک بنده دلشکسته وخیییییلیییییی صبور و منتظر رو دعا کنی منو دعا کن و از خدا بخواه بذر دعای ته دلم سبز بشه وصبوریم به ثمر بشینه!!!!مرسی از تاپیک قشنگت حالمو تغییر دادی

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
با اجازه از استارتر ای جااانماین حرفو نزنیا میدونی میگن با زبانی دعا کن یه گناه نکنه وقتی استارتر می ...

بله اینو شنیدم ولی آخه... 

خسته بخدا

تو از خدا برایم خیر بخواه  شاید بخاطر تو خدا نه نگوید  من هم قابل باشم به یادت هستم  سپاس از اینکه دعایم کردی❤ میدونی سختی واقعی چیه؟؟؟ اینکه والدینت آرزوهات رو نابود کنن و خودشون رو مالک تو بدونن، بال پرواز ندن و تو محکوم به زنده موندن باشی.  در برابر انسان بی‌گناهی که بدنیا می‍‌‌ارید یکم احساس مسئولیت کنید.  وگرنه حیوانات اهلی و وحشی نیز تولید مثل را آموخته‌اند. 
عزیز دیدی نصف شبا بی جهت بیدار میشی بعد دوباره میخوابی خدا فرشته هایی گذاشته برای بیدار شدن تا نماز ...

من برای نماز صبح گاهی یه دفعه بیدار میشم اصلا هم خوابم نمیاد...یعنی سر حالم. ...خیلی عاشق اون لحظه هستم...ولی همیشگی نیست...چیکار کنم همیشه اینجوری بیدار شم 😥

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
بله اینو شنیدم ولی آخه...  خسته بخدا

چی شده عزیز؟

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
چی شده عزیز؟

انقدر مسائل کلیه ک کدومو بگم 

هرچی میدوم نمیرسم 

تو از خدا برایم خیر بخواه  شاید بخاطر تو خدا نه نگوید  من هم قابل باشم به یادت هستم  سپاس از اینکه دعایم کردی❤ میدونی سختی واقعی چیه؟؟؟ اینکه والدینت آرزوهات رو نابود کنن و خودشون رو مالک تو بدونن، بال پرواز ندن و تو محکوم به زنده موندن باشی.  در برابر انسان بی‌گناهی که بدنیا می‍‌‌ارید یکم احساس مسئولیت کنید.  وگرنه حیوانات اهلی و وحشی نیز تولید مثل را آموخته‌اند. 
من برای نماز صبح گاهی یه دفعه بیدار میشم اصلا هم خوابم نمیاد...یعنی سر حالم. ...خیلی عاشق اون لحظه ه ...

نمیدونم عزیز شاید شبا دیر میخوابی شام سبک بخور زود بخواب

انقدر مسائل کلیه ک کدومو بگم  هرچی میدوم نمیرسم

عزیز دوست داری نماز بخونی؟

عزیز دوست داری نماز بخونی؟

اگه خدا قبول کنه نماز واجب میخونم به جز روزای موجه

2706