2737
2734

تو دوره هایی که عذر شرعی داریم هم میشه بیدار شد؟ خوندن دعاها ایرادی نداره؟ 

من تو این دوره ها چون نمیتونم نماز بخونم خیلی ناراحت میشم ولی میترسم خوندن دعاها گناه داشته باشه

سلام فقط میتونم بگم خوش به حالتون التماس دعا

تو از خدا برایم خیر بخواه  شاید بخاطر تو خدا نه نگوید  من هم قابل باشم به یادت هستم  سپاس از اینکه دعایم کردی❤ میدونی سختی واقعی چیه؟؟؟ اینکه والدینت آرزوهات رو نابود کنن و خودشون رو مالک تو بدونن، بال پرواز ندن و تو محکوم به زنده موندن باشی.  در برابر انسان بی‌گناهی که بدنیا می‍‌‌ارید یکم احساس مسئولیت کنید.  وگرنه حیوانات اهلی و وحشی نیز تولید مثل را آموخته‌اند. 

حسودیم شد ،من نمازامو به زور میخونم ،تو رو خدا برای منم دعا کنید دوباره بهم رو کنه و منو ببخشه

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام محتاجیم به دعای شما

دعای من؟ 

تو از خدا برایم خیر بخواه  شاید بخاطر تو خدا نه نگوید  من هم قابل باشم به یادت هستم  سپاس از اینکه دعایم کردی❤ میدونی سختی واقعی چیه؟؟؟ اینکه والدینت آرزوهات رو نابود کنن و خودشون رو مالک تو بدونن، بال پرواز ندن و تو محکوم به زنده موندن باشی.  در برابر انسان بی‌گناهی که بدنیا می‍‌‌ارید یکم احساس مسئولیت کنید.  وگرنه حیوانات اهلی و وحشی نیز تولید مثل را آموخته‌اند. 
2740

نماز شب میخونم...اون هفت روز هم ذکر زیاد میگم...استغفار...تسبیحات اربعه...صلوات...4قل. ..آیت الکرسی

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

عزیز دیدی نصف شبا بی جهت بیدار میشی بعد دوباره میخوابی خدا فرشته هایی گذاشته برای بیدار شدن تا نماز شب بخونی حتی اگه حالشو نداشتی یه سلامی یه دعایی بکن

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
بله یعنی شمام برای من دعا کنید

منظورم لینکه شاید دعای من خیلی موثر نباشه😔

2706