2733
2734
عنوان

امشب خونمون گل بارونه

| مشاهده متن کامل بحث + 4300 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عید همه شماهها هم مبارک شقایق جون - آوا جون ...شماهایی که اینقدر برای بچه ناراحتین که چرا من بچه ندارم -چرا مامان نشدم اگه بدونین که خدا از رگ گردن دست بزنین ببینین چقدر بهتون نزدیکه رگ گردنتون خدا از همون بهتون نزدیکتره و دوستون داره صلاح شما راتوچی میدونه و میدونه که اگه بهتون بچه بده و اگه تمام خواستتونو برآورده کنه دیگه شما خدا خدا نمیکنین دیگه صداش نمیزنین پس دوستون داره صلاح میده که شما الان بچه نداشته باشین تورا خدا همیشه بگین خدا هرچی به صلاحت هست همون کارا بکن یه مرتبه ناشکری نکنیین تا خدا یه بچه ناقص خدایی نکرده بهتون بده و بگه بیان اینم بچه
البته عکس کاربریم عکس 5 ماهگی بچه هامهبعد از 5 سال ناباروری و 5 بار میکرو و روزی دو بار آمپول پروژسترون زدن و درد کشیدن البته خدارا صد هزار مرتبه شکر یکی از بچه هام تشنج کرده و دارو میخوره وتحت نظره کوهی از ناراحتی برای بچه ام دارم نگرانشم غصه میخورم گریه میکنم در دلواپسیم پس حالاببینید که خدا همیشه همه چیزا به آدم نمیده یه جایی برای دم میزاره که به درگاه خدا التماس کنیم هرکدوم از ما به یه نوعی از خدا یه چیزی میخوایم یکی بچه یکی پول یکی کار یکی سلامتی بچش
2706