2733
2739

من خودم پیش اومده خیلی اوقات ناراحت بودم یا ...فک کردم تهشه اما خدا نجاتم داده

الانم اینروزا مشکلاتی دارم که حتی روم نمیشه اسمشو بزارم مشکل،اما دوماهه کاملا ،آرامش ندارم حالم خوب نیست بخدا خستم نمیدونم دیوونم تنهام یا هرچی نمیدونم فقط خوب نیستم دلم میخواد گریه کنم میدونی....فقط دعا کن برام 

لطفا برای حال خوبم آرامشم و حاجتم یه صلوات بفرستید⁦♥️⁩

اره 

اینقدر میترسم ک اتفاق بدی بیافته دوست ندارم راجع بهش حرف بزنم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گریه کن خب

گریه بد نیس ک

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2728
وقتی توکل داشته باشی غصه خوردن و ناامیدی که معنی نداره 

چشم🧡نا امیدی مردنه

برام دعا کنید

2740

من مدتهاست واسه خرید خونه غصه میخورم حالم از بی فکری اطرافیانم بهم میخوره. دست چپم از دیشب درد می‌کنه سردرد عجیبی دارم و هنوز بیدارم از ۳:۳۰ خوابم نمیبره. خدایا به دادمون یرس

خدا زیاد به دادم رسیده خیلی مدیونشم

خداروشکر 🧡خدا هیچوقت کسیو‌تنها نمیزاره 

لطفا برای منم دعا کن

من مدتهاست واسه خرید خونه غصه میخورم حالم از بی فکری اطرافیانم بهم میخوره. دست چپم از دیشب درد می‌کن ...

غصه نخور عزیزدلم ان شا الله که درست بشه برات آیةالکرسی میخونم