2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سالی جان منم از چهار ماهگی بچم برگشتم سرکارم.خیلی روزای اول برام سخت بود و زمان دیر میگذشت تا برسم به بچم ولی چون بچه رو میذاشتم خونه مامانم خیالم از این بابت جمع بود. به نظر من اگه مامان بزرگاش میتونن نگهش دارن برو وگرنه بهترین مهدا و مربیای دنیام نمیتونن اونقدر که ماردا در حق بچه دلسوزی می کنن، دلسوز باشن و بچه هم گناه داره که مهد بزاریش. خانم برادر منم کارمنده سر هردو بچش رفت سرکارش تا سه سالگی یک هفته بچه رو میذاشت خونه مامان من یک هفته خونه مامان خودش بعدشم گذاشتش مهد الان که بزرگ شدن واقعا وقتی با بچه های دورو برشون که مامانای خانه دار دارند مقایسشون می کنن می بینم که واقعاً بچه های مستقل و محکمی هستن. بازم هرجور خودت صلاح میدونی چون بیشترین فشاررو توباید تحمل کنی. واقعااااا سخته
2731
اگه واقعا حقوقتون اونقدر چشم گیر که به اینهمه عذاب میارزه برین سرکار و گرنه فقط مادر که این وسط خیلی اذیت میشه اول فکر کنید به سلامتی خودتون
حراج فستیوال استانبول را در کانال ما دنبال کنید. تلفن تماس09224296469
سلام چرا در مقام قاضی قرار میگیرید و ته دل این بنده خدا رو خالی میکنید. هیچ کس در شرایط دیگری نیست بله خیلی چیزا خوبه اما مگه همه خیلی خوب ها رو انجام میدن؟! اصلا مگه میتونن انجام بدن؟! یه مادر اگر بتونه خونه بمونه مطمئنا خونه میمونه حتما دلیلی داره برای سرکار رفتنش. منم 6ماهگی بچم رفتم سرکار و دخترم پیش مادرم بود بیشتر از اینکه برای دخترم سخت باشه برای خودم سخته اما واقعا دخترم خیلی مهربونتر و باهوش تر از بچه های اطرافمه چون عذاب وجدان داشتم از صبح پیشش نیستم عصری تمام وقتم رو براش میذاشتم درسته حتما آسیب دیده اما آیا مادری که توی خونه است بچه اش از همه لحاظ اوکیه؟! و مشکلی نداره و آسیبی ندیده> اکثر مادران خانه دار مدیریت زمان ندارن و وقتشونو به بطالت میگذرونن و به مرور افسرده میشن! منم باز نمیخوام در مقام قاضی برای مادران خانه دار قرار بگیرم اما خواستم دل این مادر رو قرص کنم. من از ابتدا هر سه ماه یکبار مشاور رفتم برای دخترم یه حرف خیلی خوبی زد به من روزهای اول خیلی خیلی گریه میکردم که میخوام برم سرکار گفت: ببین یه جایی از بدنت میسوزه درست! جاش میمونه اما شما میتونی ترمیمش کنی با کرم ها و داروهای مختلف و وقتی 10 ساله شدی هیچ اثری ازش نمونه!!! این درست مثل سرکار رفتن مادره بچه آسیب میبینه درسته اما میتونی ترمیم کنی و راه درست روبری. عزیز دل اگر مجبوری به هر دلیلی بری سرکار برو خدا خیییییییییییییییییییییییییییییییییلی بزرگه خیلی
دردانه ی مامان: هوا را از من بگیر اما خنده های معصومانه ات را نه...
الانم دخترم 3 سال و نیمه است و نیمه وقت میره مهد اونقدر قصه خوردم که من نمیتنونم برم زیاد سر بزنم ببینم مربیش کیه و مهد چطوریه و.... بعد از اینکه رفت متوجه شدم مربی اش همسایه ماست و چندتا در با ما فاصله داره!!!! به عظمت و مهربانی خدا شک نکن. ضمنا برای دل خودت و تفریح که نمیخوای بری میخوای بری سرکار
دردانه ی مامان: هوا را از من بگیر اما خنده های معصومانه ات را نه...
سلام به نظرمن وتجربه ای که ازخودم و اطرافیانم دیدم مهم اینه که یه مادر بروز وشادکه وقته کافی برای تربیته فرزندش بذاره وبدونه که نیازهای فرزندش درسالهای زندگیش چیه اون مادر نمونه ی حالا اون مادر میتونه کارمند باشه میتونه خونه دار باشه .و اینکه کارمند بودن اصلا هیچ منافاتی با این قضیه نداره.من تمام خانمهای خانوادم کارمند بودن وبچه های خوب بد توشون هست و همین اندک خانومهاییم هستن که خانه دارن وبازهم بچه های خوب بد دارن مهم ارتباطه بینه فرزندو مادره.شکلش نه مدت زمانش