2733
2734

من از مومو بشدتم ترس دارم😭

یه گوشه موندم زل زدم به دیوار😐

اخه ما یه ادمای ساده ایم دلخوشیمون نی نی سایته😂😭

بیان مارو تهدید کنن؟😐

الان همرو ول کردن فقط مارو میبینن؟😐

استغفرالله

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا اینقدر راحت باور میکنید توی این مملکت کم بدبختی داریم از مومو میترسید    

والا نمد چرا انقد میترسم از قیافش با😐

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒

اصلا مگه ادم بی ارادس که با یه بازی خود کشی کنه 🤔

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2740
من چی بگم شوهرم ۲ ساعت دیگه میره سر کار و تو خونه تنهام و یاد مومو

شتتت

من چی بگم شوهرم ۲ ساعت دیگه میره سر کار و تو خونه تنهام و یاد مومو

همدردیم خواهر😢 تازه شوهر من الان خوابه هی گوشیو میزارم کنار ترسم میگیره باز میام سایت😒

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
داستان چیه

کل نی نی سایت پره😐😭

چیشد خو

هیچی میاد پی میده تهدید میکنه

من فقط با قیافه مومو مشکل دارم😐

2706