2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ❤️❤️

پ چراامضات زدی برارسیدن ب عشقم دعاکنید گلی

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2728
 یادمه از بچگی با خانواده همسرم رفت و امد داشتیم و خیلی به هم نزدیک بودیم من از دوازده سالگی عا ...

عزیزمممممم

مشاور کنکورم 👩‍⚕️گروه ابی💙وزن اولیه ۷۲💙وزن الان ۶۲/2۰۰💙وزن هدف اول ۶۸✔💙وزن هدف دوم ۶۴✔💙وزن هدف سوم۶۰💙زن هدف نهایی ۵۶ 💙 من می تونم 💪
هرجا که بیشتر دوسش داری بگو

ی بار رفته بود کرج سه روز ندیده بودمش بعد وقتی برگشت رفته بودم با بچها پارک اونم اومد اونجا ی راس ی جوری پریدم بغلش کردم ملت همه برگشتن نگامون میکردن همیشه میگه اون روز خیلی دوس داشتم

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن
2740
والا سینگلم ولی شدید عاشقشم  یه متنی خوندم می‌گفت چشم باز کردیم دیدم دلمون براش ریخت مث برای پ ...

من هم بودم یه روزی

قدر همین عاشقی رو بدون ممکنه عمر عاشقیم تموم بشه

من دیگه الان به معنااای واقعی سینگلم

چقدر دلتنگ روزایی بودم که بافکرش میخوابیدم و بیدار میشدم

و حال عجیب روزایی که اتفاقی میدیدمش

اشتباه نوشتم نه 😂😂😂 آره عاشق شدم پدر هم در اومده 

عزیزممم خدا بهم برسوندتون 😎

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

من تو نوجوونی اصلا عاشق نشدم احساس می کنم امتیاز این مرحله رو از دست دادم

مشاور کنکورم 👩‍⚕️گروه ابی💙وزن اولیه ۷۲💙وزن الان ۶۲/2۰۰💙وزن هدف اول ۶۸✔💙وزن هدف دوم ۶۴✔💙وزن هدف سوم۶۰💙زن هدف نهایی ۵۶ 💙 من می تونم 💪
من هم بودم یه روزی قدر همین عاشقی رو بدون ممکنه عمر عاشقیم تموم بشه من دیگه الان به معنااای واقعی ...

وای خیلی حال بدیه . هردوتاش هم عاشقی هم فارغی انشاالله که بهترین چیزا نصیبت بشه 😘

وزن فعلی ۴۷:۸۰۰وزن بعدی ۵۰ وزن دلخواه ۵۲☺️
2706