2733
2739
عنوان

کیا دوس دارن عکسم ببین؟؟؟ بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 32 پست

میشه همه تاپیکاموگزارش بزنید🙏🙏🙏🙏🙏🙏خواهش میکنم 

اگه گزارش زدین لایک کنید بدونم

تاپیک های قبلی که درباره دعوا هست مال خودم نیست مال ی کاربر دیگه است کاربری مو بهش قرض دادم
@دخترکوردایلام   چراهمه تاپیکات قفله شهامت داری حرف میزنی تاپیک و قفل نذار نظربقیه رو هم بشن ...

مهندس قفل کردم چون خیلیا مخبر تشریف دارن با گزارش باعث میشه اکانت لغو کاربری بشه حالا حرفتو بزن انگار ارث بابات پیشمه😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گزاشتی تگم کن

حتما عزیزم💓

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
وایییییی منم خیلی ترسیدم از حرفش ینی به معنای واقعی کلمه گرخیدم نمیدونم چه نفعی میبرن انرژی منفی پخش ...

شما برو با گرانی و بدبختی هزاران کوفت و زهر مار تو جامعه انرژی مثبت بگیر.الان انرژی مثبت میفرستم سمتت دیگه نه کرونا میگیری ضد ضربه هم میشی

2728
وایییییی منم خیلی ترسیدم از حرفش ینی به معنای واقعی کلمه گرخیدم نمیدونم چه نفعی میبرن انرژی منفی پخش ...

قفل میکنه فقط ببخشید یه زری میزنه و قفل میکنه

جرات داره بازکنه تاجوابشو بدم

ادم ضعیفو خودخواهیه چون تمام تاپیکاش قفله

منم تگ کن بیایم

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  
2740
شما برو با گرانی و بدبختی هزاران کوفت و زهر مار تو جامعه انرژی مثبت بگیر.الان انرژی مثبت میفرستم سمت ...

بحث کرونا نیست عزیزم ولی این پیشگویی و مسخره بازی تو کتم نمیره چون یکی که تو قبولش داری گفته کرونا 10سال میمونه آخرم باید همه رو به برق وصل کنی توام باید بیای اینجا بگی حال بقیه رو بگیری به این آشناتون قبل از هرچیز بگو ساقیشو عوض کنه آخه ریشه کن کردن ویروس با برق..... یکم مطالعه کن جای این کارا...

از ده سال اینده اومدی تو

نه سیندرلا خانم،انگار خوب نخوندی شایدم عینکتم نزدی یه نفر تو فامیل هس تو خواب چیزای میبینه راست در میاد بعد مدتی مثل مرگ کسی یا شادی یا خلاصه اینطور چیزای،این قضیه کرونا هم اون گفت،حالا میخای باور کن میخای نکن،

تقصیر تو نیس ادما به حرف دیگران باور ندارن تا زمانی که برای اون حرف پول نداده باشن مثل زمانی که میرن دکتر یا پیش وکیل و مشاور،افتاد!

برا چی تو تاپیک من دعوا میکنین 

با احترام برین بیرون 

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
نه سیندرلا خانم،انگار خوب نخوندی شایدم عینکتم نزدی یه نفر تو فامیل هس تو خواب چیزای میبینه راست در م ...

میشه لطفا اینجا بحث نکنی برو بیرون