2733
2739

والا خسته شدم از بس تاپیک زدم راجع به رفلاکس

خانما بیاید بگید بچه هاتون به چی حساسن؟

والا من فکر کنم فقط باید فتوسنتز کنم هیچی نباید بخورم

هر چی میخورم رفلاکسش بدتر میشه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

عزیزم

@مرمری1372   ایشون اطلاعات کاملی دارن

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر من حساسیت به پروتئین گاوی داره به هیچ محصول گاوی لب نمیزنم کنار شیر خودم شیرخشک مخصوص بچه های حساسم میدم به دخترم فعلا اوضاع خوبه فقط شیرم کمه خیلی اذیتم

واسه رفلاکسم شربت آنتی رفلاکس و قرص امپروزال میدم بهش...

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
عزیزم @مرمری1372   ایشون اطلاعات کاملی دارن

ممنونم گلم

نمیدونم چرا خودم نمیتونم تگشون کنم

مرسی ازتون

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
دختر من حساسیت به پروتئین گاوی داره به هیچ محصول گاوی لب نمیزنم کنار شیر خودم شیرخشک مخصوص بچه های ح ...

اسم شربت چیه؟

حساسیتشو چطورب نشون میده؟

چند ماهشه؟

عزیزم من هم تجربشو دارم و واقعا درکت میکنم تا ۱۴ ماهگی پسرم فقط نان لولش و برنج و سنه مرغ و سیب زمینی و سیب و هویج و مربای هویج ؛خیار؛قرص های تقویتی مثل کلسیم و اینا میخوردم بدون ادویه و اسانس وزنم کم شد و ریزش مو گزفتم و کمبود اهن.

پسرمم دارو میخورد و با قطره چکون شیر خودم رو بهش میدادم و شیر خشک انتی ریفلاکس نمیخورد اما وزنش خیلی عالی بود و بیشتر از هم سناش چون به طور مرتب و دقیق شیر میدادم بهش...اما یکسال تو خونه زندونی بودیم بخاطر این شرایط چون یکم شرایط عوض میشد و یا سرما میخورد ریفلاکسش بیشتر میشد و کار من سخت تر و همچنین اگر چیزی میخوردم که پروتیین گاوی داشت اسهال خونی میگرفت بچم تا یک هفته😢

بچه ها سلام...🙋‍♀️
2738
ممنونم گلم نمیدونم چرا خودم نمیتونم تگشون کنم مرسی ازتون

الام که ابی هست تایپکهاش بخون.

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
الام که ابی هست تایپکهاش بخون.

🙏🙏

آره عزیزم دنبال کننده شون هستم اتفاقا

هرچیزی که شیر داره حتی بیسکوییت

ادویه مطلقا (غذا فقط نمک زردچوبه)

پرتقال نارنگی و میوه های اسیدی

من میوه سیب گلابی موز انار شیرین میخوردم

گوجه تخم مرغ بد بود عدس لوبیا نخود بد بود.....

کاکائو چای قهوه خیلی خیلی بد

هرچیزبازاری کنسرو بد بود

ذرت هم بد بود

اینها رو یادم میاد

عزیزم من هم تجربشو دارم و واقعا درکت میکنم تا ۱۴ ماهگی پسرم فقط نان لولش و برنج و سنه مرغ و سیب زمین ...

ببین برای من بچه بیقرار میشه و رفلاکسش بدتر میشه

گاهی هم پشتش میسوزه

به بادمجون کدو بامیه گوجه سویا و ادویه به شدت حساسه

پسر من رفلاکس داشت. اولین. کار دکترش این بود که فرستاد سونو تا ببینه برگشت اسید چند باره. وقتی دید شدیده بهش قرص امپرازول داد که صبح و شب هر بار 50گرانول بریزم تو شیر خودم و بدم بهش، بعد شیرخشک و سرلاک رو کلا ممنوع کرد. 

و به خودمم گفت لبنیات گاوی نخورم. و هرچیزی که میدونم توش لبنیات زیادی استفاده شده مثل بستنی و... 

چیزای نفاخ گفت نخورم، آجیل نخورم، کاهو و کلم و خیار و بادمجان و گوجه و بادوم زمینی و توت فرنگی  نخورم، بعد دیگه هرچی خوردم مشکل نداره. 

پسرمم 2ساعت یه بار شیر میدادم و بادگلوشو میگرفتم حتما. 

بعد از 6ماه خوب شد خداروشکر 

🖤
عزیزم @مرمری1372   ایشون اطلاعات کاملی دارن

منم اومدم

خوشحال میشم کمکی کنم😍

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706