2752
2734
عنوان

دوقلوهای زمستان ٩٢ و بهار ٩٣

| مشاهده متن کامل بحث + 136589 بازدید | 5261 پست
اراسته جون سوالی داری بپرس یا اینجا البته که متروکه شده اینجا یا بیا تاپیک تو امضام بپرس خانمی
elzit baby- فروشگاه لباس بچه برندهای با کیفیت اروپایی و امریکایی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1086264&postID=42471294 سوال سیسمونی و بچه داری بپرسید!!! http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1088640&PageNumber=1
سلااااااام سال نو مبارک خداروشکر که همه مامانا به سلامتی زایمان کردن و فسقلیای نازشون روز به روز بزرگتر و وروجک تر میشن پسرای منم یک ساله شدن و من هنوز تو ناباوری از داشتن این فرشته هام. ممنون که تو این تاپیک اومدین و ممنون که دوست روزای سخت من بودین روی ماه خودتون و فرشته های نازتون رو میبوسم واقعا اومدن و نوشتن برام سخته خودتون که در جریان سختیهای دو تا بچه هستین مراقب خودتون باشین
CafeMom Tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالله که سال 7وبی داشه باشید در کنار فسقلی ها پارسال بیشترمون این موقع روزهای سخت اما یادگاری وشیرینی داشتیم ،الان فسقلتمون پیشمون هستن،ایشالله زنده باشن 120 سالهههه،منم پسرام 7،5ماهه هستن،بلا وشیطون
2731
سلام دوستای عزیزم .سال نو همگی مبارک باشه .پارسال یه همچین روزایی من بدون هیچ آمادگی و کوچکترین انتظاری از اومدن کوچولوهام تازه رفته بودم تو هفته 32 بارداری که زایمان کردم .خیلی اومدم پیشتون و گریه کردم که برای بچه هام دعا کنید آرمانم تو NIcu بود و حالش خوب نبود با وزن 1880 و آروین که قل بزرگم بود با وزن 1980 بود.حالا اومدم بگم دو روز دیگه پسرای من یک ساله میشن و من از تک تک شماها ممنونم بابت دعاهایی که در حق بچه هام کردین .واقعا اشک تو چشام حلقه زداز یاد آوری اون همه خاطرات تلخ و شیرین که در کنار شما عزیزان داشتم .بچه ها خیلی دوستون دارم هم خودتونو هم فسقلیاتونو
دو تا پسراى گل من آروین و آرمان 16/ 1/ 1393 به دنیا اومدن
جا داره اینجا از بهترین دوستم که باعث و بانی خیر شد و این تاپیک رو راه انداخت تشکر کنم لیلیان جونم خیلی دوست دارم و واقعا ازت بابت این اتفاق خوب که باعث آشنایی ما شدی وتو اون دوران بارداری سخت به هممون دل گرمی میدادی ممنونم عزیزم .ایشالله خدا پارسا و کسرای گلمونم 120 سال در کنار خانواده مهربون و عزیزشون حفظ کنه
دو تا پسراى گل من آروین و آرمان 16/ 1/ 1393 به دنیا اومدن
سلام دوستای خوببم همگی خوبید ؟؟ یادش بخیر چه روزایی اینجا داشتیم لیلیان عزیززم مزسی برای همه چی امیدوارم بچه های همه خوب باشن دخترای من 20 اردیبهشت 93 زمینی شدن و الان نزدیک 1 سالشونه همیشه این تایپیک و دوستانم برام هستن و عاشقشونم همتونو دوست دارن
دخترای من نرگس و یاسمین 93/2/20به دنیا اومدن و به من عشقو از طرف خدا هدیه دادن خدایااا شکرت
سلام به تک تک مامان دوقلوهای گل پارسال چه روزای سختی بود مم چقد استرس داشتم یه قلم و که قلبش و نگه داشتم چقد سخت بود و استرس اینمه دخمرم میمونه یا نه سالمه یا نه خدا رو هزار مرتبه شکر دخمر منم ۲۵ اردیبهشت یکسالش میشه به امید خدا چه زود گذشت ایشالا همه تون موفق باشید با نی نی های نازتون من ایشالا امسال میرم اقدام برای بعدی دعام کنید هنه تون رو دوست دارم زیااااااااد
یاسمین زینبم 💗 محمدحسینم 💕 عاشقتونم💋بچه های قشنگمممممم...خدایاشکرت
سلااااام دوست های عزیزم یاران قدیمی یادش بخیر پارسال اینموقع همه اینجا جمع بودیم... هی چه روزهایی داشتیم. اماا الان هم روزهای بسیار شیرین و اما سختی داریم. خدا رو شکر که می گذرند و فرشته هامون روز به روز بزرگتر میشن. کوچولوهای منم ٤ روز دیگه تولد یک سالگی شون رو جشن می گیرم. ان شالله که همه فرشته ها زیر سایه مامان باباشون سلامت باشن و بزرگ بشن. برای همه تون بهترین ها رو آرزو می کنم، روزگارتون خوش در کنار فرشته هاتون همیشه شاد و سلامت باشید.
از بعضی از آدمها تنها خاطره می ماند و از بعضی های دیگر هم هیچ! خاطره ساختن لیاقت می خواهد!
مامی کجا پیام بدیم؟
elzit baby- فروشگاه لباس بچه برندهای با کیفیت اروپایی و امریکایی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1086264&postID=42471294 سوال سیسمونی و بچه داری بپرسید!!! http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1088640&PageNumber=1
سلام مامی دو فرشته ناز من مامان یک دوقلو ناز دختر و پسر هستم، در حقیقت خواننده خاموش تمام گروه های دوقلو ها بودم ولی چون دوران بارداری ام خیلی خاص و پر استرس بود نتونستم ارتباط با مامانا برقرار کنم و روحیه خوبی نداشتم ولی خب باید بگم متن شما عزیزان بهم انرژی و امید میداد و اطلاعاتم رو بالا برد، من همه مامانا رو با خوندن تکست هاشون بخوبی میشناسم مخصوصا لیلیان و فرزانه و روناک و عاطی و بقیه مامانای عزیز، بسیار علاقمندم که با مامانیی که نازنیناشون رو الان تو بغل دارن ارتباط داشته باشم و اطلاعاتمون رو با هم مبادله کنیم و بچه هامون دوستای خوبی برای هم بشن، لطفا برای عضو شدن تو وایبر و واتس آپ دوقلوها منو راهنمایی کن عزیزم