2752
2734
عنوان

تنهام ، جاریم داره زایمان میکنه، میاید بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 7029 بازدید | 128 پست
آره میمونم خودم تنها هستم ولی خب دوس داشتم بتونم برم خونه غذایی براش درست کنم

چجوری زایمان کرد چی واسش درست کروی

چن سالشه جاریت و تو چن سالته

تو چن ساله ازدواج کردی و اون چن سال

ببخشید اینقد سوال پرسیدم اخه تعجبم از بزرگی و خانمیتهرک خسودیت نمیشه به جاریت

چجوری زایمان کرد چی واسش درست کروی چن سالشه جاریت و تو چن سالته تو چن ساله ازدواج کردی و اون چن سا ...

طبیعی

من ۲۸ ، اون ۲۶

من ۶ و نیم سال ، اون ۴ و نیم

نمیدونم والا برا همه جاریام خوب بودم ولی هیچ کدوم واسه من نبودن

وقتی ب مشکل یا کمک بر میخورن نمیتونم بی تفاوت باشم

بیشترش واسه خاطر رضای خداست

شوهرم از دست کارام خیلی راضی نیست میگه قدرتو نمیدونن ولشون کن...

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به حق ۳ساله امام حسین امشاا... با این دل پاکت بچه سالم بغل بگیری  ولی منم میگم نکن وقتی خودتو ...

ممنون عزیزم 💚💚

یکیشون کلا ذاتش خرابه واسه اونم خوب بودم 

دو تای دیگه نه خوبی داشتن ، نه بدی ، ولی من موقع نیاز کمکشون کردم

واقعا میخوام سعی کنم دیگه به اندازه ی دلشون بهشون بها بدم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2731
پسته و گردو و موز و شیر و بادام را بریز داخل مخلوط کن میکس کن بده بخوره

بچه ش دو سالشه دیگه😁

نه نه کاچی نبری براش ها بخصوص اگه پسر باشه هروقت برگشت خونش اونوقت کاچی الان سوپ مقوی درست کن یا ب ...

میشه علتشو بگید چراا؟؟ 

جنین من پسره چرا نباید کاچی خورد؟

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید
عههه تاپیک برای دوسال پیشه😂😂😂

آره 😂😂 آخخخخخ یاد اون دوران افتادم😪