2733
2734
الهی بمیرم خدا شفاش بده میدونم مادرش الان چه حالی داره
کاش چون یاد دلانگیز زنی میخزیدم به دلت پر تشویش/ ناگهان چشم تورا میدیدم خیره بر جلوه زیبایی خویش/ کاش چون اینه روشن میشد دلم از نقش تو و خنده تو /صبحگاهان به تنم میلغزید گرمیه دست نوازنده تو...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تب و بیقراری داره انژیوکتشم در میاد زیادی حرکت کنه بعد رگ گیریش سخت میشه
کاش چون یاد دلانگیز زنی میخزیدم به دلت پر تشویش/ ناگهان چشم تورا میدیدم خیره بر جلوه زیبایی خویش/ کاش چون اینه روشن میشد دلم از نقش تو و خنده تو /صبحگاهان به تنم میلغزید گرمیه دست نوازنده تو...
خدا شفاش بده خیلی دلم سوخت ، پسر من ٧ ماهگیش ذات الریه شد و بیمارستان بستری شد، این عکسا رو که دیدم دلم هری ریخت منم ٢٠٠٠ تا صلوات میفرستم به امید شفای کوچولومون
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
نه عزیزم من نمیدونم چه گالرییه
بچه ها شما با دیدن این بچه این حال شدین من چی بگم که هر روز 100 تا اینارو میبینم دلم ریش میشه خدا همه مریضارو شفا بده انشاالله
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹
پسر منم یه ماه پیش عمل داشت میدونم چی میکشه ایشالا خوب میشه دکترا چی میگن؟
2706