2733
2734
مرسی عزیزم از توضیحت.  این اقا از نزدیکان هستن؟

بله تقریبا

بیشتر از 10 سال هم هست که سرطان گرفت و نای رو عوض کرده.حتی دندان ها رو هم کشیده

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

این چیزی که الان دور گردنشونه.  در واقع روی اون سوراخ رو میگیره؟

بله.وسط این پلاستیک گرده سوراخه.نمی دونم چرا گلو رو سوراخ نگه میدارن

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
مال پدر بزرگ من حنجرست.  خیلییی هم پیشرفتست. تازه سه هفتست فهمیدیم😔😔😔

احتمالا تارهای صوتی رو برمی دارن برای پدربزرگتون

این آقا حتما باید موقع حرف زدن انگشتش رو بزاره روی سوراخ ولی بدون دستگاه حرف میزنه.ولی انگار صداش از ته چاه در میاد

اونایی هم که تو فیلم ها دیدیم و سرطان حنجره داشتن،فکر کنم دستگاهی که جلوی گلوشون میگرفتن یه جور میکروفن بوده تا صدا رو بلندتر پخش کنه

بله کلااا در میارن.  خیلیییی ناراحتیم.  خودش هم خیلییی غمگینه.  

دیگه شرایطشون بدتر از عکسی که فرستادم که نیست.شما فرض کن دندونا رو کشیده و مصنوعی هم نداره.حنجره و نای و یه تیکه از ریه رو هم برداشته باشن و نای پلاستیکی گذاشته باشن.این که خیلی سخت تره.البته حنجره رو نمی دونم چه مقدارش رو برداشتن یا برنداشتن.

2 تا لوله تو گردن هست؟یکی نای و یکی دیگه؟گیج شدم یهو.ولی جلویی رو برداشتن که جلوی گلوش سوراخه

نگران نباش.یکی از اقوام دور ما هم خیلی سال پیش سرطان حنجره گرفته بود و عمل کرده بود و با اون دستگاه ها حرف میزد

پدر بزرگم متاسفانه تازه فهمیدیم سرطان پیشرفته حنجره داره و باید هر چه زودتر کلااا حنجره رو‌در بیارن. ...

دایی من ۳سال پیش یهویی صداش گرفت فک کرد سرماخورده بعدش ک پیگیر شد فهمید سرطان حنجره داره اصفهان بهش گفتن باید حنجرشو برداره دستگاه بزاره وقت عمل هم گرفنت ولی شوهر خالم نزاشت بردش تهران دکتر چند جلسه شیمی درمانی الان خدت وشکر خوبه هر۶ماه میره چکاپ متأسفانه سیگارو ترک نمیکنه وگرنه خیلی وضعش بهتر میشد

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
چند سالشونه؟ پدر بزرگ من ۸۲ سالشه.  

دایی من جوونه۴۰سال

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
شیمی درمانی کرد. موهاشون ریخت؟

موهاش نه ولی ریشش ریخت الانم ی جاهایش درنیومده هنوز

پدر بزرگم متاسفانه تازه فهمیدیم سرطان پیشرفته حنجره داره و باید هر چه زودتر کلااا حنجره رو‌در بیارن. ...

علایم‌دیگه چی داشت مثل درد و مشکل در بلع و اینا 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
دایی من ۳سال پیش یهویی صداش گرفت فک کرد سرماخورده بعدش ک پیگیر شد فهمید سرطان حنجره داره اصفهان بهش ...

پدر منم جوونه ۴۹ سالشه صداش گرفته براش نمونه برداری تجویز کردن . خیلی نگرانم . نه سیگار نه مشروب  حتی با صدای بلند حرف نمیزنه 😔

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2706