2737
2734
إن شاءالله هفته بعد عازمیم... خونوادگی میریم. پسر 7 ماهمم میبرم... میخوام هم سبکبار باشم، هم ضروریات پسرمو ببرم اگه تجربه دارید ممنون میشم به اشتراک بذارید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
انشااله که به سلامت برید و برگردید...خواهش میکنم برای منم دعا کن خیلی محتاجم به شفای امام حسین....
به امید خدا منم مامان میشم....انشااله....خداوندا نا امیدم نکن....بگید آمین....
داروهای ضروری برای بجه .لباس گرم .غذای کمکی اگه داره مارک خاصی از پوشک که بهش حساسیت نداشته باشه
واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738
وای دختر خوش به حالت که اینقد ر پایه داری من خانوادم نمیزارن عاشق پیاده رویم ولی 11 ماهه نمیتونم به خاطر پسرم التماس دعای زیادددددددددد

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
🌺توصیه بهداشتی: برای زائرین عتبات عالیات که قصد شرکت در پیاده روی اربعین را دارند🌺 با توجه به آغاز حماسه پیاده روی تا کربلا و حرم امام حسین (علیه السلام)، تدابیر و توصیه های بهداشتی ذیل برای زائرین عتبات عالیات که قصد شرکت در پیاده روی اربعین را دارند پیشنهاد می گردد، ما را هم از دعای خیر خود فراموش نفرمایید: 🌹 ۱- همراه داشتن لباس گرم: استفاده از لباس گرم برای پیاده روی در هنگام سرمای هوا توصیه می شود، توجه داشته باشید در هنگامی که احساس سرما هم نمی کنید باید با پوشیدن لباس پوشیده بدنتان را از باد پاییزی دور نگهدارید، چرا که باد پاییزی مضر است و باید بدن را از آن دور کرد. 🌹 ۲-استفاده از شال کمر: البته شال کمر را نباید سفت بست، چرا که هدف از بستن شال، فقط گرم نگهداشتن کمر می باشد و سفت بستن آن توصیه نمی شود. 🌹 ۳-استفاده از کلاه یا بستن سر: گرم نگه داشتن سر به شکل گذاشتن کلاه و بستن سر با چفیه یا دستار، مخصوصاً موقع خواب توصیه می شود. 🌹 ۴-شستشوی مرتب دستها به صورت کامل: شستن دست به تنهایی مهمترین گام در پیشگیری از انواع بیماریهاست . برای شستشوی کامل دستهایتان، باید دستها را با آب ولرم خیس کنید و کف دستتان مایع دستشویی بریزید و با مالیدن کف دستها به هم کف ایجاد کنید . در مرحله بعد ، فضای بین انگشتان را بشویید. سپس انگشتان را در هم قفل کنید و پشت انگشت و ناخن را با مالش پشت انگشت به کف دست تمیز کنید. اگر دستتان خیلی آلوده است، ناخن ها رو به صورت تک به تک هم بشویید . نوک انگشتان هر دست را نیز با جمع کردن و مالیدن اونها به کف دست مخالف تمیز کنید. دستها را با آب شستشو دهید. 🌹 ۵-پیشگیری از تاول پا: جهت پیشگیری از تاول پا، استفاده از کفش مناسب، پوشیدن جوراب حوله ای و شستشوی مرتب پا با آب و سپس خشک کردن کامل آن توصیه می شود. البته آب نباید گرم باشد. ضمناً روغن مالی کف پا و انگشتان پا با روغن بنفشه نیز مفید است. 🌹 ۶-راه های بهبود تاول پا: ... 🌍 ادامه مطلب:aeiin #توصیه_بهداشتی #پیاده_روی_اربعین 🌺🌺برای پیوستن به کانال مرجع طب ایرانی اسلامی تنها لینک زیر را لمس کنید.🌺🌺 https:/t/BgJv-jwUOa4roBsCfyGbPg 🌱📢نشر این نع است و بدون ذکر منبع شرعا مجاز نمیباشد.⛔️ http://ravazadeh.com 📢📢📢📢💡💡💡به کانال منبع طب ایرانی اسلامی وصل شوید ... 🌱🌱 @ravazadeh🌱🌱
2706