2737
2739
واقعا میشه کمی توضیح بدین چجوریه چون من کمی احساس ناامیدی میکنم البته اطرافیانم ناامید میکنن میگن نم ...

منم نتیجه گرفتم..بنظرم عالیه ولی امادگی ذهنی میخاد روحیه م الان داغونه نمیتونم اصلا..باید شاد باشی و تصور کنی الان به خواستت رسیدی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم نتیجه گرفتم..بنظرم عالیه ولی امادگی ذهنی میخاد روحیه م الان داغونه نمیتونم اصلا..باید شاد باشی و ...

میخوام شاد باشم ولی اطرافیانم ناامید میکنن 

2731
میخوام شاد باشم ولی اطرافیانم ناامید میکنن 

همین نا امیدی نمیزاره به خواستت برسی..من همیشه خوشبین بودم ونا امید نمیشم اکثرا به همه ی خواسته هام رسیدم...ترس کارو خراب میکنه ترس نمیزاره ارزوتو جذب کنی...ترس نشدن همه چیو بهم میزنه..برای اولین بار شکست خوردم و ناامید شدم داغونم الان...ولی میخوام بپذیرم...دیگه میخوام رهاش کنم شد شد نشدم نشد...من جزیی خوندم قانون جذبو ولی ایمان دارم خداوند بسیار بخشنده س و نعمت هاشو از بنده هاش دریغ نمیکنه فقط راهشو بلد نیستیم

2738
میشه بپرسم ساب چی گوش دادین؟؟میشه یخورده توضیح بدی ممنون میشم..منم ۵ روزه گوش میدم

من ساب ازدواج و ساب پوست سریع نتیجه گرفتم خداروشکر.. سفارشی ازیه خانم خریده بودم

معجزه ای بنام سابلیمینال زندگی ام رانجات داد😍♥️خدایا شکرت❤️❤️❤️😍🍒آذرخانوم هسدم🥰🥰🥰🍒