2752
2734
دکتر بمن گفته بود ساعت ۶ عصر دوتا همزمان . هر کدوم تو یه بازوی دست 

براي من يه دونه ٢٥٠ دكتر گفته صبح اما ساعت نگفته ، شما خودتون تو خونه تزريق كردين؟ نتيجه هم داشت براتون عزيزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
براي من يه دونه ٢٥٠ دكتر گفته صبح اما ساعت نگفته ، شما خودتون تو خونه تزريق كردين؟ نتيجه هم داشت برا ...

بردم پرستار تزریق کرد . من عصر سه شنبه زدم بعد باید چهارشنبه و جمعه اقدام میرفتم .  نه والا نتیجه نداد . من و همسرم هیچ مشکلی باروری هم نداشتیم ولی نشد 

عشق به خودتان شما را خودخواه نمی کند. شما را غیرقابل تخریب می کند 🤍🌱
بردم پرستار تزریق کرد . من عصر سه شنبه زدم بعد باید چهارشنبه و جمعه اقدام میرفتم .  نه والا نتی ...

عزيزم ايشالا ماه ديگه جواب ميگيري به اميد خدا ❤️قبلش نرفتين سونوگرافي كه دكتر ببينه فوليكولات چقدر رشد كرده و چند تا فوليكول داري؟

عزيزم ايشالا ماه ديگه جواب ميگيري به اميد خدا ❤️قبلش نرفتين سونوگرافي كه دكتر ببينه فوليكولات چقدر ر ...

میتونم بگم هزاربار سونو رفتم . اندازه فولیکولم روز ۱۱ هر دو ۲۰ بود . متفورمین و فرتیل اید و خیلی چیزا خوردم . همسرمم کلی تقویتی 

میتونم بگم هزاربار سونو رفتم . اندازه فولیکولم روز ۱۱ هر دو ۲۰ بود . متفورمین و فرتیل اید و خیلی چیز ...

😔😔دركت ميكنم شرايط سختي داريم ، به منم دوفاستون و اوويترال داده دكتر ، قبلشم لتروزول و سينال اف 

😔😔دركت ميكنم شرايط سختي داريم ، به منم دوفاستون و اوويترال داده دكتر ، قبلشم لتروزول و سينال اف&nb ...

منم دوفاستون خوردم .کابرگولین و استرادیول هم خوردم 🤐 انشالله شما اینماه جواب میگیری 😍

پس يعني خودم تو خونه نزنم؟

بنظر من ببر پرستار بزنه . مراقب باش طرف کاربلد باشه . پرستار من آمپول از دستش افتاد و ریخت زمین . دوباره خریدم و زد