2733
2734
عنوان

سلام خانوما علائم آپاندیس چیه؟؟ لطفا بیان هرکس اطلاعی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 23 پست
اگر خرما داری بخور،سردیت شده ،اگر آب بالا میاری کم ،منم سردین میشه این علائم دارن ،نبات نخوریا

وای از صبح دوتا چای نبات خوردم😥

اتفاقا دیروز دوسه لیوان آب انار خوردم میتونه از اون باشه؟؟

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
عزیزم همونجا درد میکنه الان این کارو هم کردم😔 عملش چجوریه خیلی درد داره؟

نه از نظر دکترا یه عمل سرپاییه

ولی به هرحال چون یه چیزی از بدن کم‌میشه و جاش خالیه درد بعدش زیاده

منکه خیلی درد داشتم

اگه دردش خوب نمیشه برو سریع دکتر

فامیلمون دیر رفت اپاندیسش پکید بیچاره شد طفلی

یکماه در شکمش باز بود و پر عفونت یود و بستری

خیلی اذیت شد

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای از صبح دوتا چای نبات خوردم😥 اتفاقا دیروز دوسه لیوان آب انار خوردم میتونه از اون باشه؟؟

اشکال ندارد اگر خیلی اذیت میشی برو دکتر ،اب انار سرد هست ،فک نکنم سردیت باشه چون نبات خوردی برو دکتر 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
نه از نظر دکترا یه عمل سرپاییه ولی به هرحال چون یه چیزی از بدن کم‌میشه و جاش خالیه درد بعدش زیاده ...

عزیزم ممنون از راهنماییت❤😘

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
2731

از ناف مورب برو سمت راست و پایین حدود ۴ یا ۵ انگشت اون قسمت رو فشار بده و بعد رها کن اگه موقعی که فشار دادی درد نداشت ولی وقتی برداشتی درد داشت آپاندیسیته

خدایا مراقب تو دلیم باش  

من خرداد ماه عمل کردم 

اولش معده درد شدید بود رفتم دکتر کلی سرم و دارو دادن معدم اروم شد کشید سمت راست دکتر سونو نوشت رفتم سونوی کامل گفت مشکوک به اپاندیس رفتم بیمارستان بعد از ۲۴ ساعت درد کشیدن پزشک اورژانش گفت حتما اپاندیس ازمایشارو به پرستارا گفتن گرفتن تا جراح اومد تا جراح معاینه کرد گفت باید همین الان بری اتاق عمل 

بعد از عمل هم بخاطر الرژی ریوی که داشتم و حساسیت به داروی بیهوشی سه روز بستری بودم 

اما بعد از دوهفته کامل خوب شدم 

🌺🌿 ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹
من خرداد ماه عمل کردم  اولش معده درد شدید بود رفتم دکتر کلی سرم و دارو دادن معدم اروم شد کشید ...

عزیزم خداروشکر که بهتر شدی..

خدا ان شاءالله داداشتم شفا بده

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم❤

عزیزم خداروشکر که بهتر شدی.. خدا ان شاءالله داداشتم شفا بده اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم ...

ممنون مهربونم🌺🌿 

انشالله شماهم بلاتون دوره و چیزیتون نباشه

الهم صلی علی محمد وال محمد

یه لیوان چای نبات و زعفرون بخور 

🌺🌿 ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹
ممنون مهربونم🌺🌿  انشالله شماهم بلاتون دوره و چیزیتون نباشه الهم صلی علی محمد وال محمد یه ل ...

چشم اتفاقا الان چای گذاشتم ممنون عزیزم💖💖