2752
2734
سلام .

من تو بچگی از جای تاریک ترسیدم.البته الان شبانه روزم تو خونه تنها باشم اصلا نمیترسم هاااا

متاسفانه دچار یه سری وسواس فکری و عملی شدم!!

لپ کلام اینه که....دنبال کسی میگردم که ذهن قبلی منو پاک کنه مثل هیپنو کردن

ایا کسیو که تو اینکار مهارت داره رو میشناسین؟؟؟ممنونم اگه به منم معرفیش کنین دوستان.

متاسفانه به خاطر این مشکل خیلی عصبیم و با دختر کوچولوم بدرفتاری و پرخاشگری دارم.

خواهشا اگه کسی با اینکار مشکلشو حل کرده سراغ دارینم بهم بگین
افراد منطقی خودشان را با دنیا تطبیق می‌دهند. افراد غیر منطقی سعی می‌کنند دنیا را با خودشان تطبیق دهند. پیشرفت بستگی به افراد غیرمنطقی دارد. جرج برنارد شاو .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یکی از دوستانمون که روانپزشکه می گفت توی ایران متاسفانه این علم رشد زیادی نکرده حتی رزیدنت های این رشته که عملا باید این درس را بگذرونند کارچندانی انجام نمی دند و کلاس بیشتر به مسخره بازی می گذره اما ایشون همین دوره را توی کانادا گذرونده بود و خیلی از تاثیر گذار بودنش تعریف می کرد.متاسفانه درحال حاضر ایشون ایران نیست
من چند جلسه رفتم پیش دکتر شهیدی ،مدرس انجمن هیپنوتیزمه ایرانه مثلا ،هیچی بارش نبود ،پولمو ریختم تو سطل آشغال ،دوست من روانشناسه می گفت تو ایران به خاطر مسائل شرعی رواندرمانی تو حالت نیمه هوشیاری آموزش نمی دن ،می گفت تو ایران فقط روشا تو حالت هوشیاریه کامله
2706