2752
2734
مرسی
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
خیاط عالی سراغ دارم که الانم مزون داره تو نیاورون ولی وحشتناک گرونه!!!!خیاط عالی هم سراغ دارم کارش خوبه ولی وحشتناک پایین شهره و مزونش داغونه!!!کدومو میخواین
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
مینا جون قیمتش برام مهمه.چند نفریم .
ولی ضرر نداره شما هر دو رو بده تا ببینیم خدا چی می خواد
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهنوش جان قبلا هم دوختین یا نه؟ من بار اوله می خوام بدم خیاط.
بله یسوگند جان سه ساله که میدم میدوزم و خیییلی هم خوب در میاد چونکه کاملا اندازمه مخصوصا اسنکه من گودی کمر دارم و سرشونه هام تقریبا کوچیکه ، برای همین خیییلی بهتر از بازاری میشه ام متاسفانه خیاطم ازدواج کرد و رفت کابل
2706