2733
2734

رفته بودم دست شویی حیاط پشتی الانم که شبه وباد میاد یهو دوبار پشت سر هم یکی درد زد گفتم شوهرمه یا بابامه که طبقه بالاس بخاطر دیابتش دستشویی داره اینجوری در میزنه!!!

گفتم الان میام بیرون ...

بعد اومدم بیرون گفتم به شوهرم تو بودی برو دستشویی...گفت:نه من نبودم حتما بابات بوده

از پدرم پرسیدم گفتم نه وال

مدل حیاطمون جوریه که بقیه ساختمانام حیاطشون پشته وروی دیوار میتونه کسی واینا...

ولی از اونجایی که شهرستانیم بقیه همسایه هارو میشناسیم و فامیلن... ینی کار اونا نیس ودزدم نمیتونه چند خونه رو بیاد تا برسه به حیاط ما ینی راهی نیس..

ممکنه جن واینا باشه؟؟؟؟؟هرچند اولین باره همچین اتفاقی برام میفته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه وجدانا دزد چرا باید بیاد در دستشویی و بزنه؟😐

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
2728

باد درو کوبیده

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
2740