2733
2734
عنوان

خانمای آشپززززززززززززززز...........میشه لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 19 پست
قارچا رو سرخ کن با فلفل دلمه ای بعد 3تا تخم مرغ رو هم بزن به صورت یک لایه نازک کف ماهی تابه مثل خاکینه سرخ کن بعد مواد رو داخل بذار با پنیر پیتزا بهد رول کن و چند دقیقه بذار تو مایکوفر
من الان مامان دو تا فرشته ام.خدایا ب دوتاشون نعمت سلامتی بده.
مثل مایه ماکارانی درست کن.هر چی دیگه هم دوست داشتی توش اضافه کن.سیب زمینی،درت،فلفل دلمه و ......

میتونی پنیر پیتزا هم توش بریزی،یا اینکه اگر نون باگت داری مخلوطی که درست کردیو بریزی توی نون و پنیر پیتزا رو بریزی روش و بذاری توی ماکروفر یا فر.

این غذا کاملا فی البداهه بود!!!!!!!!!!!!!

اویشن و یکم چودر سیر یادت نره!!!!!!!!!!!
با عشق تو هر روز به خدا نزدیکتر میشوم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من پیاز سرخ میکنم بعد قارچ سرخ میکنم سیب زمینی هم جدا سرخ میکنم با فلفل دلمه نگینی خرد شده و خیارشور خرد شده همه رو قاطی میکنم ادویه و نمک و فلفل فراوان با سس کچاب میریزم روش همچنین نصف اب لیمو تازه... میزارم یه ده دقیقه رو گاز تا همه مواد مخلوط بشه و اماده بشه برا خوردن اگه دوست داشته باشی هم میتونی به این مواد گوشت چرخ کرده هم اضاف کنی ...
2731