2733
2734
عنوان

ساس

| مشاهده متن کامل بحث + 4629 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین راهشو بهت میگم ولی باید از اول تا اخرش عمل کنی تا حتی یدونه تخمشم نمونه 1- تمام ملافه های رختخوابهاتو در بیار و همه رختخواباتو ببر تو افتاب مستقیم بنداز و چند روز نباید برداریش( دقت کن جایی پهن نکنی که بعدش بتونن دوباره برگردن خونه) 2-تمام وسایل اشپزخونتو از جاش دربیار و حد الامکان فاصله با دیوار ایجاد کن 3- تمام مبلهاتو بریز وسط خونه 4- میری سم فروشی که سم کشاورزی میفروشه میگی خونمو ساس برداشته و اصلا سم های ساده اثر نداره 5- چند روز میری خونه مادرت البته قبلش همه لباساتونو چک کن که چیزی نداشته باشه بعد سه شب با دهن و سر و گوش بسته و دستکش سم رو درست میکنی به مقدار واقعا زیاد همه جای خونه میزنی واقعا تاکید میکنم همه جا جایی رو از قلم ننداز 6- بعد از سه روز میای خونه تا چوب پرده خونتو باید بشوری تا حتی یدونه تخمشم زنده نمونه ما همه این کارا رو کردیم من شخصا هشت تا پتو رو شستم 4 طبقه پله رو میرفتم بالا همه رختخوابا رو بردم بالا فرشا رو شستیم دیگه همه لباسامونو شستیم البته مال ما ریشش تو یه دست پشتیه قدیمی بود باید ببینی مال شما ریشش یعنی تخماش کجا لونه کردن ما که کلا پشتیارو ریختیم دور بهتم بگم هر کدوم از این کارا رو نکنی و یا با دقت انجام ندی بدبخت میشی کلا نمیرن تخمش دوماه زنده میمونه پس حرفامو جدی بگیر
یک انسان فقط وقتی حق داره به کسی از بالا به پایین نگاه کنه که دستشو برای کمک به سمت اون فرد دراز کرده باشه
در ضمن قرصو این حرفام اثر نداره دایی من یه مدت خودشو با این حرفا سر کار گذاشته بود اخرشم همین کارای مارو کرد
یک انسان فقط وقتی حق داره به کسی از بالا به پایین نگاه کنه که دستشو برای کمک به سمت اون فرد دراز کرده باشه
بچه ها لباسهامو میشورم. بخدا تاحالا 4-5 بار پتوهامو شستم تو این یه ماه

منم تو خونمون ساس زده بود 

از بهداشت اومدن کالللل خونه سم پاشی کردن تو مبلا تو تکککک تککک پتو و بالشا موکتا فرشا و.....

نقطه نزده نموند بعد دوروزم کامل درارو قفل کردیم ک تو همون بو بمونن بعد کم کم باز کردی و حالا فقط بشوررر فرشا موکتا....

ظررفا ....کل لباسا و رخت خوابا و.... ۱۰ روز طول کشید وحشتناکه...

تو خونه هم فقط با خون من سازگار بودن بقیه گاز نمیگرفتن ولی منو داغون کردن...

ملکه زندگیشم...👸🤴