2733
2734
عنوان

نوار عصب عضله

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 31 پست
کجاتون رو عمل کنند؟ دستتون؟  من بعد از زایمان شصت پام بی حس شد ولی درد دستم همیشه بوده

دستمو عمل كنن

من بعضى شبا تو خواب دستم مثل يه تكه گوشت بيحس و اويزون ميشه با اون دستم بلندش ميكنم مثل يه تكه چربى پرت ميشه پايين😐

دستمو عمل كنن من بعضى شبا تو خواب دستم مثل يه تكه گوشت بيحس و اويزون ميشه با اون دستم بلندش ميكنم م ...

اخی عزیزم الهی به حق همین شب عزیز امام حسین ضمانتتو بکنه شفا بگیری 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستمو عمل كنن من بعضى شبا تو خواب دستم مثل يه تكه گوشت بيحس و اويزون ميشه با اون دستم بلندش ميكنم م ...

درد من در این حد نیست دستم بعد از کار کردن تا یک روز خیلی درد میکنه و کمی بی حسه از پشت گردن تقریبا تا ناخنم ولی دردش قابل تحمل تر از نوار عضله است فک کنم. خیلی نگرانم دو هفته دیگه وقت دکتر دارم یه دختر دوساله هم دارم 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2731
ممنونم عزيزم ان شاءالله شما هم دستت و پات خوب بشن نيازى به عمل نباشه

فدات شم مرسی که جواب سوالامو دادی. 

درد من در این حد نیست دستم بعد از کار کردن تا یک روز خیلی درد میکنه و کمی بی حسه از پشت گردن تقریبا ...

عزيزم زود برو دكتر كه خداى نكرده به عمل نرسى

منم يه دختر ده ماهه دارم يكى هم هفت ماه تو شكممه

مجبورم پيگير درمان باشم 

عزيزم زود برو دكتر كه خداى نكرده به عمل نرسى منم يه دختر ده ماهه دارم يكى هم هفت ماه تو شكممه مجبو ...

زنده باشن داغشونو نبینی. آخه تو این شرایط کرونا واقعا سخته رفت و آمد اونم جای به اون شلوغی 

مرسى عزيزم همچنين گل دختر شمارو خدا حفظ كنه كرونا سالها هست برو پى درمان 

توکل بر خدا. بازم ممنونم کمکم کردید راهنماییم کردید 

خواهش ميكنم عزيزم وظيفه بود🌹ان شاءالله بهتر باشى

ممنونم 

سلام مشکلتون حل شد؟ تشخیص چیبود

سلام رفتم دکتر برام ام آر آی نوشت با یه مشت داروی اعصاب 

ام آرآی بخاطر کرونا دکترم گفت مهم نیست دوس نداشتی نرو 

فعلا تحت درمانم حدودا یک ساله داروی استرس کاذب میخورم کمی بهترم. 

سلام رفتم دکتر برام ام آر آی نوشت با یه مشت داروی اعصاب  ام آرآی بخاطر کرونا دکترم گفت مهم نیس ...

منم دقیقا دوماه اینطوری شدم همزمان هم کتفم درد گرفته هم سوزش انگشت شست پا دارم دنبال یه استرس شدید اینطوری شدم

اعصابم بهم ریخته😔