2752
2734
عنوان

با شوهرم قهرم و فردا عروسی خواهرزاده اش است به نظرتون شرکت کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10845 بازدید | 177 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه خانمی تو بزرگی خودتو نشون میدی در ضمن آدم با این کار کوچیک نمیشه بلکه باعث میشه شوهرت از کار زشت خودش پشیمون بشه
همسری عاشقتم ها ولی بعضی وقتا از دستت میخوام خودمو بندازم رو ریل قطار تا قطار از روم رد بشه
نه ربطی به منت کشی نداره ؛ ولی با فافا موافقم ، هیچوقت تو دعوا خونه رو خالی نکن
هر وقت در زندگی‌ات گیری پیش آمد و راه بندان شد، بدان خدا کرده است؛ زود برو با او خلوت کن و بگو با من چه کار داشتی که راهم را بستی؟ هر کس گرفتار است، در واقع گرفته ی یار است. ( حاج آقا دولابی)
مامان آیدا ، به نظر من حتما عروسی رو برو، اگه نری پیش خانواده و فامیل شوهرت بد میشی، حالا فردا ببین اگه رفتار شوهرت خوب بود که هیچی باهاش برگرد خونتون، اگرم رفتارش خوب نبود دیگه هر تصمیمی دوست داشتی بگیر، ولی حتما عروسی رو برو
این چه کاریه اون نیو مده دنبالت که مثلا منت نکشه و بهت بفهمونه که مهم نیستی اما اینم مهمه که چی باعث شده که تو بزنی بیرون نظر خودت چیه واسه لجبازی زدی بیرون یا نه اگه لجبازی دیگه ادامه نده وبرو سر خونه ات و دیگه این کارو نکن اما اگه کاری کرده وحشتناک مثل خانم باز (زبونم لال)نه بزار بیات دنبالت عروسی هم نرو و سر بسته خونواده شودرجریان بزار
منم اگه بعد دعوا خونه رو ترک کنم شوهرم دنبالم نمیاد ؛ فکر کنم این مال تو فیلماست که مرد با دسته گل میاد دنبال زنش
هر وقت در زندگی‌ات گیری پیش آمد و راه بندان شد، بدان خدا کرده است؛ زود برو با او خلوت کن و بگو با من چه کار داشتی که راهم را بستی؟ هر کس گرفتار است، در واقع گرفته ی یار است. ( حاج آقا دولابی)
2706