2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 504061 بازدید | 60425 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حالا تو از دست شوهر و مادر شوهر گریه‌ات می‌گیره، من از دست مامان خودم. پریروز اونقدر از دستش اعصابم ...

اعصابتو بهم نریز 

خونه خودت بمون راحت تری

من که بعضی وقتا دلم میخواد گریه کنم ولی جلو خودمو میگیرم

دیشب شوهرم سر سفره افطار گریه کرد

میگه بعد چن بچه دارشدیم همه مریضن ‌یکی نیس به دادمون برسه 

میگه بچه بدنیااومد من تنهای چیکارکنم

منم ناراحت شدم ولی دلداریش دادم

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین

از صبح که از لگن درد نشستم بزور تونستم یکم کارامو بکنم 

این روزای آخر هم باید خونمون تمیز باشه که یهوی زایمان کردیم حداقل از کارخونه خیالمون راحت باشه

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین
2731
اگه امكانش هس استراحت كن چاي زنجبيل با نبات بخور نگران هم نباشي ها دكتر اينو بهم گفته 

چای زنجبیل خوردنش موردی نداره تو بارداری؟؟؟ من از ترسم نمیخورم خیلی وقتم هس سرماخورذگی تو‌جونمه انقد دوس دارم بخورم

چای زنجبیل خوردنش موردی نداره تو بارداری؟؟؟ من از ترسم نمیخورم خیلی وقتم هس سرماخورذگی تو‌جونمه انقد ...

عزيزم دكتر ب من گف اصلا هيچ مشكلي نداره دوبار تو هفته مي توني بخوري حتي گف برا خونرساني هم خيلي خوبه حالا با شرايط شما نميدونم ولي دكتر من انقد حساسه سر خورد و خوراك ي چيز مضر باشه حتي برا ي بار استفادش هم اجازه نميده 

مامانا کسی هست جواب بده

زنگ زدم واحد مامایی دکترم گفتم درد واژن دارم و ترشحات ابکی گفت همین حالا برو زایشگاه چکاپ بشی😥😥😥😥😥

بیشتر هول انداخت تو دلم

الان چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دلم نمیخاد برم

اونجا برم چیکار میکنن؟

معاینه میکنن

۳۳ هفتم الان

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤