2737
2734

و خودتون هم اول بش بگید (ی ماه بعد عروسی) پولامو میدم قسط و قرص اتو بده ولی بعد گذشت چند ماه ک متوجه بشین قبل ازدواج خود واقعیشو نشون نداد و دروغ گفته بهتون.. و شمام دیگه پولی بش ندید و اونم هی مستقیم و غیر مستقیم بگه فلان خانم و فلان خانم ارث یا پول خودشو آورده داده ب شوهرش چی جواب میدین یا چکار می کنید 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

وای من ب شوهرم گفته بودم پول دارم...خلاصه ی زمان بهش دوتومن دادم دیگههههههه نداد....منم بقیه پولایی ک داشتم زدم زیرش گفتم ندارم...چون بگیره نمیده

ای حال نامعلوم...آروم باش آروم...!!!🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم متاسفانه من فلان خانم نیستم شوهرمم فلان اقا نیست.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731

بگم هر زنی پول خودشو برای شوهر خرج کنه یعنی عیب وایرادی داره؟؟؟ 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

من اصلا پس اندازم رو نمیکردم... و اینکه میگم. لابد شوهرش باهاش رو راست بوده و خیلی قدرشو میدونه و و براش سنگ تموم میزاشته ک خانوم این کارا رو کرده... وللللییی بهترین مار اینه اصلا به روی خودت نیاری وفتی میگه فلان خانوم اینجوریه تو دلت بگی فلان خانوم احمقه اصلا هم عمس العمل نشون ندی

والا مردا خیلی پررو هستن پدر من خونه داده بهمون شوهرم تشکر که نکرده هیچی هر چیم میشه میگه ازینجا بریم حالا پولیم نداره بتونه همچین خونه‌ای حتی اجاره کنه

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))
2738
من اصلا پس اندازم رو نمیکردم... و اینکه میگم. لابد شوهرش باهاش رو راست بوده و خیلی قدرشو میدونه و و ...

سکوت سخته

من ی بار گفتم من فلانقدر پس انداز دارم دعوام کرد گفت براچی بمن میگی برا خودته پدرمم فوت شدن میگ برو وکالت بده ب مادرت هیچ چشمداشتی هم ب مال و اموال بابات نداشته باش و هیچوقت ادعای ارث نکن خیلی خوبه این اخلاقش 😊😊😊😊

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 

بگو از قدیم رسم بوده مرد خرج زن و بچه بده اگه میخواستی کسی خرجتو بده شوهر میکردی نه اینکه زن بگیری

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

من قبل ازدواج همش رو دادم مامانم و خیالم رو راحت کردم الانم هر جا لازم داشته باشم ازش میگیرم به عنوان قرض و پسش میدم 

من خیلی ترسو بودم میترسیدم زود لو بدم خودم رو 

والا از پس انداز خودمون هم میترسیم عجب گیری کردیم با این مردا

گروه آبی وزن اولیه ۷۵ _ وزن هدف ۷۱🤗۶۵🤗۶۰برسم میرم رو ابرا 
من ی بار گفتم من فلانقدر پس انداز دارم دعوام کرد گفت براچی بمن میگی برا خودته پدرمم فوت شدن میگ برو ...

خودش پولداره؟؟؟ 

2706