2737
2734
فکر خاصی ندارم تو خواب هام سگ تکرار میشه  خیلی ترسناکن

سگ یانی دشمن ومشکلات،ان شاالله خیرهست،زندگی تان رادرملاعام قرارندهید،باتوکل به خداوندوتوسل به ائمه وصدقه آن هم درماه صفروخواندن قرآن علی الخصوص چهارقل وآیت الکرسی خورامحفوظ نگهدارید.

زندگی خصوصیتان راچه بدچه خوب جزباپدرمادرخودوهمسرتان بادیگری درمیان نگذارید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطور یعنی انقدی که تو خواب دغدغه و مشغله دارم تو بیداری ندارم یا خواب ترسناک میبینم یا مهمون میاد خونم کثیفه یا خونه تکونی میکنم صبح پامیشم میبینم خواب بوده ولی خستگیشو واقعا حس میکنم

2728
شما بلدی؟؟؟ خوابمو بگم ؟؟

نگو،فقط بگویامحمدخواب دیدم یاعلی تعبیرکن یافاطمه به خیرکن،خدایاتوکل به توکردم وحسن ظن به تودارم،بعدهم صدقه کناربگذاریدشده با۵تاصلوات.

حتماحتماحتماقبل خواب۷تاتوحیدبخوانیدوبه شش جهت خودتان وهمسرتان بدمیدوموقع سربه بالین نهادن چهارقل وآیت الکرسی فراموش نشود.درپناه خداوند باشید.

2740

اه اه منم کابوسم شده این که شوهر سابقم اومده خونه من مثل دیوونه ها جیغ میکشن بندازمش بیرون 

یعنی الان از خواب بلند شدم کله ام پر از جیغ هست 

خسته خسته ام 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود