2752
2734
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 75 پست

بعدا با ادرار صبح امتحان کن  اگر منفی بوددبازم صبر کن نشدی برو آزمایش بتا بده

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاالله که بارداری عزیزم ولی دو روز خیلی زود بزار چند روز دیگه بگذره من الان باردارم البته ناخواسته اصلا فکر شو نمی کردم باردار شده باشم ده روز بعد از خرابکاریم بی بی زدم منفی شد منم خیالم راحت که باردار نشدم ولی ماه بعد یه هفته پری م عقب افتاد بی بی زدم یه خط خیلی کم رنگ انداخت ولی بازم مطمئن نبودم تا اینکه رفتم آز دادم دیدم باردارم شش هفته بود باردارم الان خدا بخواد داخل یازده هفته م

برای خود زندگی کنیم، نه برای نمایش دادن آن به دیگران☺
برام دعا کنید از بس بهش فکر میکنم و استرس دارم می‌خوام زودتر بفهمم بی بی چکم که منفی شد بدجور خورد ت ...

استرس نداشته باش عزيز انشالله که بارداري مگه چند وقته اقدام کردي عزيز برات صلوات ميفرستم عزيز 

2731
بعدا با ادرار صبح امتحان کن  اگر منفی بوددبازم صبر کن نشدی برو آزمایش بتا بده

الآنم ادرارم رو نگه داشته بودم تا برم بی بی چک بخرم رومم نمیشد بگیرم با کلی خجالت رفتم گرفتم اومدم زدم منفی بود آخه مارکس هم تا حالا ندیده بودم روم نمیشد بگم مارک دیگه دارین یا نه...

ان شاالله که بارداری عزیزم ولی دو روز خیلی زود بزار چند روز دیگه بگذره من الان باردارم البته ناخواست ...

به سلامتی باشه عزیزم خدا خواسته بوده برا منم دعا کنید خیلی حالم گرفته شد منفی بود

استرس نداشته باش عزيز انشالله که بارداري مگه چند وقته اقدام کردي عزيز برات صلوات ميفرستم عزيز 

ممنونم یک سال و نیمه داریم اقدام میکنیم کلی قرص و از این چیزا خوردم اگه نشه باید برم عکس رنگی به احتمال زیاد

به سلامتی باشه عزیزم خدا خواسته بوده برا منم دعا کنید خیلی حالم گرفته شد منفی بود

ان شاالله بارداری فقط چند روز دیگه صبر کن دوباره بی بی بزن

برای خود زندگی کنیم، نه برای نمایش دادن آن به دیگران☺
ممنونم یک سال و نیمه داریم اقدام میکنیم کلی قرص و از این چیزا خوردم اگه نشه باید برم عکس رنگی به احت ...

انشالله که بارداري عزيزم استرس بدترين چيزه اصلا استرس نداشته باش انشالله خدا بهت يه بچه سالم و صالح ميده منم برات دعا ميکنم 

انشالله که بارداري عزيزم استرس بدترين چيزه اصلا استرس نداشته باش انشالله خدا بهت يه بچه سالم و صالح ...

ممنونم انشالله دامن همه چشم انتظار ها سبز بشه خدا به منم یه بچه سالم بده

2706