2733
2734

دلیلتون چی بوده؟؟چقدر طول کشید؟؟؟

شوهر من واریکوسل شدید داشت من خودم سالمِ سالم بودم ..ولی در اثر درمان های ناباروری iui و ivf دچار مشکل شدم...یه بارداری خارج از رحم داشتم که لوله ام رو از دست دادم...بدنم به هم ریخت...ولی شوهرم نه...شاید الان اون از من سالم تر باشه..من به خاطر مصرف داروهای هورمونی ایست قلبی شدم و دیگه نباید بچه دار بشم...الان دیگه نمی خوام زندگی کنم باهاش این دلیلی برا طلاق میشه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم با این دلیلایی ک شما نوشتی ،اون میتونه از شما جدا بشه!! ولی دلیل طلاق شما نمیشه!!

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
2740

بعدم مگه فقط ازدواج کردید ک بچه دار بشید!!! خیلیها بدون بچه خوشحالن. بچه هم اگر شد ک بهتر نشد از بهزیستی بیارید....ولی شرطش اینه ک عاشق هم باشید 

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید