2752
2734
عنوان

سیسمونی جوجه های آخر پاییز(آذر ماه)

| مشاهده متن کامل بحث + 7152 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینم میز عصرونه که شامل کشک بادمجان و دلمه برگ مو و سالاد الویه + ژله و سالاد کاهو. آپلود عکس
خدایا شکرت که این فرشته رو با عشق تو بغلمون گذاشتی... خدایا دامن هرکی رو که فرشته میخواد سبز کن... الهی آمین یا رب العالمین
ماری جون مبارکه خیلی نازه مبارک باشه میشه بالای عکس ها اسم وسیله هارو هم بنویسی مانیا مال شماهم خیلی خوب هست مبارک دخمل کو چولوت باشه
لبخند بزن.بدون انتظار پاسخی از دنیا بدان روزی دنیا انقدر شرمنده میشود که به جای پاسخ لبخند باتمام سازهایت می رقصد.....خدایا دل همه ی منتظرا روهم شاد کن الهی امین
نازلی جان خیلی ممنون چشمات قشنگ میبینه مامان معین مرسی. ایشالا شما و نینی همیشه سالم و دلخوش باشین
خدایا شکرت که این فرشته رو با عشق تو بغلمون گذاشتی... خدایا دامن هرکی رو که فرشته میخواد سبز کن... الهی آمین یا رب العالمین
مانیا جان مبارکتون باشه، خیلی قشنگ بود سیسمونی، دست گلت درد نکنه ان شاءالله به سلامتی و دل خوش استفاده کنی ازشون مادر
خودم یه نی نی دارم.....اما دعای اول و آخرم واسه نی نی داداشمه که سندرم داره، اگه دوست داری تو هم یه صلوات واسه شفاش بفرست
فقط یه سوال مانیا جان، شلف چقدر هزینه داشت و کجا واست درست کرد؟
خودم یه نی نی دارم.....اما دعای اول و آخرم واسه نی نی داداشمه که سندرم داره، اگه دوست داری تو هم یه صلوات واسه شفاش بفرست
مرسی نازلی جان، چشم حتما اسم وسایل رو مینویسم
ماری جان ممنون . من شلف رو دادم یکی از اشناها که نجاری داشت واسم درست کرد. سلف شد ۳۵۰۰۰ تومن. من میخواستم ست وسایلش بشه از خدمات اپادانا گلشو گرفتم ۱۰۰۰۰ تومن.یعنی کلش شد ۴۵. هرجا که کار mdf یا ملامینه داشته باشه اینو واست میسازه عزیزم. تو نتم سرچ کنی یه عالم واست میاره منم بعدا دیدم
2706