2733
2734
هه معلومه از طرز حرف زدنت

کلا با همه سر جنگ داری تو تاپیکای دیگم دیدمت ک همینجوری کاسه داغ‌تر ازاشی🙄🙄😄😄دیگم جواب ریپلایتو نمیدم چون با آدم‌های مادون بحث کردن اجهاف در حق خودمه بای بیبی

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
تو کلا مریضی داشتی واسه ۱۰۰تومن کرم سکته میکردی منو نمیخاد آزاد کنی گلم بزار برحسابت باشه 😂😂😂

ادم عاقل میفهمه برا ۱۰۰تومن نبوده و بخاطر پررویی طرف بوذه شما صفراس حساب منو تو خوابتم نمیتونی بشماری بشین تو تشت اب سرد حالت خوب بشه😁😁😁

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا با همه سر جنگ داری تو تاپیکای دیگم دیدمت ک همینجوری کاسه داغ‌تر ازاشی🙄🙄😄😄دیگم جواب ریپلایتو ...

قرار بود ک جواب ریپلای ندی 😂😂😂

من برای داشتن زندگی بهتر میجنگم
ادم عاقل میفهمه برا ۱۰۰تومن نبوده و بخاطر پررویی طرف بوذه شما صفراس حساب منو تو خوابتم نمیتونی بشمار ...

اخی عزیزم صفر ها رو بزار خاب ببینم اشکال ندارن😂

من برای داشتن زندگی بهتر میجنگم
2731
طلای منم گم شده تو خونه نیست ک نیست

مامان بنده خدای منم از دار دنیا ی تک پوش داشت که اونم معلوم نیست چی شده اگر بود الان کلی پولش بود و کمکشون 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

عزیزم چقد خوشحال شدم😄

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖

بیاین اینجا براتون سوره توحید بخونم دعاتون کنم🌷🌷🌷

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5150660&slug=بیاین-نزدیک-اذانه-به-نیتتون-سوره-توحید-بخونم&postId=157892843

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
قیمت مهم نبود، دخترام چشم به راه بودن که با کفش برم خونه

شما دعا کن من لاتاری امسال برنده بشم..واسه دخترت 20 جفت کفش میخرم

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

استارتر درکت میکنم من جوریم  حتی 1000تومنم گم کنم زور داره حالا 10 تومنی بدم به فقیر بره خیالیمم نیست (منظورم مبلغ نیست حالشه)

خداروشکر پیدا شد خداروشکر بچه هات خوشحالن 

ندیده نشناخته برات ذوق.کردم

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق