2737
2739

از خون غربالگری اولم ریسک داشتم سلفری انجام دادم که خداروشکر هیچ مشکلی نداشت.

حالا دکتر برام سونو انومالی و کالر داپلرعروق رحمی نوشت.

انجام دادم همه چیزش خوبه فقط جریان خون رو زده مشکل داره.

الان عکس رو براتون میذارم.

کسی اگه تجربه ای داره بهم بگه تا خیالم راحت بشه.

دیروز هم رفتم دکتر بهم اسپرین 80داد شبی 2 تا.

فقط گفت 1 ماه دیگه بیا تا بهت بگم چکار کنیم.

البته ویزیت نشدم بخاطر استرسم منشی سونو رو برد نشون داد بعد گفت خودمم برم. 

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خون به جنین نرسه خیلی بده دچار نقص میشه.اسپرین ها رو حتما مصرف کن و فقط سمت چپ بخواب طاق باز و سمت ر ...

😭😭😭😭

از موقعی که باردار شدم یه عالمه استرس ریخته تو سرم.

اولش خونریزی

بعد هم ریسک

حالا هم خونرسانی.

قرصمو میخورم اما نگرانم زایمان زودرس داشته باشم.خدایی نکرده. اون موقع دیوونه میشم.

تازه الان میخوام از بارداریم لذت ببرم.

ولی....

😭😭😭😭 از موقعی که باردار شدم یه عالمه استرس ریخته تو سرم. اولش خونریزی بعد هم ریسک حالا هم خو ...

عزیزم من خیلی دوران سختی دارم.اینا طبیعیه.دوقلو باردارم.یکی از جنین هام هماتوم داشت ۱۲هفته خونریزی کردم با شیاف و امپول ۱۶هفته لکه بینی ام رفع شد و هماتومم جذب شد.الان دوباره تیروئید و کم خونی داره اذیت میکنه که ماهی چند بار باید ازمایش بدم.از طرفی هم هر ۴روز دارم امپول میزنم چون شکمم انقباض داره و دکتر گفت چون دوقلو هستن احتمال داره زایمان زودرس کنی.

به منم اوایل بارداری قرص اسپرین داد روزی یکی میخوردم گفت خونرسانی به جنین راحتتر میشه.۱۲هفته دیگه گفت نخورم چون خون رقیق میشه منم خونریزیم بیشتر میشه.حتما قرصاتو بخور

عزیزم من خیلی دوران سختی دارم.اینا طبیعیه.دوقلو باردارم.یکی از جنین هام هماتوم داشت ۱۲هفته خونریزی ک ...

ای جانم. خدا حفظشون کنه.

بارداری دوقلو خیلی سخته.

انشالله بسلامتی زایمان کنی عزیزم.

2740
به منم اوایل بارداری قرص اسپرین داد روزی یکی میخوردم گفت خونرسانی به جنین راحتتر میشه.۱۲هفته دیگه گف ...

حتما قرصامو میخورم.

ولی نگرانم که اوضاع خوب نشه.

خدا صبرمون رو زیاد کنه😉😉😉

حتما قرصامو میخورم. ولی نگرانم که اوضاع خوب نشه. خدا صبرمون رو زیاد کنه😉😉😉

توکل به خدا کن.هرروز براش یه ایت الکرسی بخون و بسپارش به خدا قول میدم خوب میشه.اصلا استرس نداشته باش چون حالت رو بدتر میکنه مثل من بزن به بیخیالی.

توکل به خدا کن.هرروز براش یه ایت الکرسی بخون و بسپارش به خدا قول میدم خوب میشه.اصلا استرس نداشته باش ...

ممنون از دلگرمیت عزیزم.

باشه سعی خودمو میکنم😘😘😘