2733
2734
عنوان

آقایون نادان نی نی سایت😒

| مشاهده متن کامل بحث + 4306 بازدید | 107 پست
خب عزیزم یجور با انگیزه توضیح دادی اونام فکر کردن خبریه

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️

حالا  چرا  دوباره تاپیک زدی همه  بفهمن  چی گفتی 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توهم عکس پیامتوبفرس ببینیم چی نوشتی انقد علناگفتی

من قرار نیست خودمو واسه کسی اثبات کنم 

من زیر همین کامنت نوشتم منم حسرتشو ب گورمیبرم منظورم تیکه آخر عروس شدن بود چند جای دیگه ام گفتم که شرایط مالی خودمو عشقم بده نمیتونم حسرت خیلی چیزا ب دلم میمونه 

2731
وای آره منم منظورم عروس شدن بود اومدن درخواست دادن بی شخصیتا  به خدا بقران منظورم عروس شدن بود ...

آره منم ریپ زده بودی دقیقا تو دلم گفتم الان به این بنده خدا هم درخواست دادن

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
گفتم میخام عروس شم بعد😐🦋

اونوطوریم میگفتی باز میومدن درخواست میدادن خب قبول نکن به منم خیلیا درخواست دادن

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
بیخیال رد کن  من که اسم و عکسم مردونه است بهم درخواست میدن چه برسه به تو با اون کامنت😅 فک ک ...

وای  

دختر ترکوندی که😐😂سمه حرفت سم

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
فک کردم همه مث خودم لارجن    

خب عزیزم الان دیگه باید درس عبرت گرفته باشی الان اینکه میگی لارج ادم خو چی برداشت میکنه؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
خب یجورایی غیر مستقیم گفتی رابطه رو میخای دیگه🙄🙄

گفتم اول میخام عروس شم بعد😒

آره منم ریپ زده بودی دقیقا تو دلم گفتم الان به این بنده خدا هم درخواست دادن

آخه چیزی نگفتم که ب والله قسم منظورم عروس شدن بود وگرنه انقد خارو خفیف نشدیم بخوایم تو سایت دنبال این چیزا باشیم که پیام بدن