2733
2739
عنوان

مشاعره داریم 🥰🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 94 پست
برجِ ویرانم غبارِ خویش افشان کرده ‌ام... #حسين_منزوی

من از بیگانگان هرگز ننالم 

که هر چه با من کرد آن آشنا کرد 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
در میخانه که باز است  چرا حافظ گفت دوش دیدم که ملائک در میخانه زدند

در این سرای بی کسی ، کسی به در نمیزند

به دشت پرملال ما پرنده پر نمیزند

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که سر در سر سودای غمت باخته ام جان اگر در سر کار تو کنم سود من است

تا کی به تمنای وصال تو یگانه 

اشکم شود از هر مژه چون سیل روانه

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

توانا بود هرکه دانا بود

ز دانش دل پیر برنا بود 🤣

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
2731
در این سرای بی کسی ، کسی به در نمیزند به دشت پرملال ما پرنده پر نمیزند

درام از زلف سیاهت گله چندان که مپرس 

آنچنان بی سر و سامان شده ام که مپرس 

2740
تا کی به تمنای وصال تو یگانه  اشکم شود از هر مژه چون سیل روانه

همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی

که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉

توانا بود هرکه دانا بود

ز دانش دل پیر برنا بود

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
در بهشت است آن که چشمش از جهان پوشیده است #صائب

تو نیکی می‌کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز 

دنیا نیارزد آنکه پریشان کنی دلی  زینهار بد مکن که نکردست عاقلی

یوسف گمگشته بازآید به کنعان غم مخور

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

2706