2752
2734
عنوان

حرفهایی که پسر ۱۷ ساله ام توی دلش مونده بود...دردناکه برام

| مشاهده متن کامل بحث + 8060 بازدید | 102 پست
اینکه  به اسم‌ گاهی صدات بزنه چه ایرداری داره خیلیا‌تو اطرافیانم‌دیدم تو این سن سال مامان یا ما ...

بخدا نمیخام ایراد بگیرم ولی اینجوری یهو بگه جالب نیست

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت برم اسی ناراحت نکن خودتو 

پسرت تو سن بلوغه شما هم چون جوونی ی خورده خجالت میکشه جلو دوستاش پسرارو میشناسی که 

منم مامان و بابام اختلاف سنیشون خیییییییییلی بود 

شما خوبین بازم❤

بَعد ما بارون میباره عطر آزادی...🕊🖤
2731
حالا اونا بماند اتفاقی توی این دوسه روز اخیر افتاد واقعا موندم اینهمه فداکاری که من کردم برای زندگی ...

چه قدر باهمه ی وجودم پسرتونو درک کردم

چه قدر من خجالت میکشم ک تعدادمونو بگم

چه قدر متنفرم از اینکه زن بابا دارم

از اینکه مامانم درس نخونده

از اینکع خونمون بخاطر این همه بچه همیشه شلوغ بود

از اینکه مامانم تا تونست بچه ردیف کرد.....

مخالفی منو ریپ نزنه  حال بحث ندارم

استارتر عزیز خداروشکر شما سنت کمه و سوادم داری زیاد خودتو ناراحت نکن. بنظرم پسرت یکمم حق داشتع خب....من 19 سالمه....مامانای دوستام از ابجیه بزرگمم جوون ترن😔😔😔😔😔

😔😔😔

یاد خودم افتادم 

منم خیلی با مامانم بحث و مجادله دارم.

شاید یکی از دلایلش تفاوتی باشه که بین ما میزاره.

من خیلی سعی میکنم چیزی نگم ولی اگه اعصابم خورد باشه حتی بی دلیل هم شده سر مامانم داد زده باشم، امیدوارم اخلاقم درست بشه. 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
نباید بخاطر زندگی خودت از بچه ات سرزنش و گله بشنوی ، وظیفه ی تو این بوده ک مادری رو برام تموم کنی که ...

بخدا خیلی دلم گرفت

الانم تحمل ندارم توی خودشه ولی بااینکه کینه ای نیستم نمیخام زود روی خوش نشونش بدم

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

آخی  بخاطر سنش هست  بچه های الان خیلی چیزا براشون مهمه که شاید برای ما کم اهمیت باشه  پس سعی نکن بهش بقبولونی مهم نیست  بزرگتر میشه درست میشه فقططط باهاش دوست باش همین  منم تقریبا همسن شمام با یه پسر ۱۵ ساله گاهی واقعا احساس میکنم قدر از خود گذشتنمو میدونه یا نه  منم الان یه دختر ۲ ساله ونیمه دارم     گاهی فیلم زیر سقف دودی میاد تو ذهنم   چه میشه کرد وقتی مادر میشی 

عزیزی که امضامو میخونی لطفااا  برا آرامش و دلخوشیم دعا کن ❤️ممنونم 

خب بچه ها عوض شدن اشکال نداره آدم تو عصبانیت یه چیزی میگه شما به دل نگیر البته من بچم کوچیکه ولی می دونم که بازمونه خودم اونا فرق دارن مال یه نسل دیگه ان 

گذشت کن هر انسانی یه طرز تفکر داره 

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.
رابطتت باهمسرت چطوره

بد نیس

ولی خب عاشقانه ورفیقانه هم نیس

دوسش دارم اونم دوسم داره به سبک خودش

بخدا نمیخام ایراد بگیرم ولی اینجوری یهو بگه جالب نیست

سخت نگیر بعدا از سرش مبوفته بخدا دیدم‌ که میگم

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡
بخدا خیلی دلم گرفت الانم تحمل ندارم توی خودشه ولی بااینکه کینه ای نیستم نمیخام زود روی خوش نشونش بد ...

بعدا بهش بگو هرکسی تو یه شرایطی تصمیم میگیره و هیچ تضمینی نیست که با گذشت چندسال هنوزم نظرش همون باشه نباید دیگرانو سرزنش کنی

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!