2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عقدی؟یا نامزد؟

نامزد

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

بنده ی دختر مجرد گلستانی ام ن عشقی دارم ن دوست پسری. فکرم مشغول انتخاب رشته فرهنگیانه از طرفی هم برای سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردم نمیدونم ک مشکلی پیش میاد یا ن چون ورودی مهر رو انتخاب رشته کردم 😐هنوز هم جوابو نگرفتم اصلا نمیدونم ج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی اومده یا ن 

2731
من مریضم فک کنم کرونا باشه از سر کار شوهرم سه نفر کروناشون مثبت شده دیروز

عه شمایی لیوان گونی برنج😅خیلی دلم میخاست بیای تاپیکم مرسی اومدی

ایشالا چیزی نیست عزیزم صلواتم که تو امضات گفتی فرستادم

انشالله ک بهترین اقبال برات 🌻 از اون ارامش ها هم پیدا میکنی 😂😂😂

مچکرم😌🦋

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
2738
ترجیح میدم سکوت کنم هر ماه میگم شاید این جمعه بیاید شاید ولی کو....

شایم شنبه بیاید🙉🙉

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
عه شمایی لیوان گونی برنج😅خیلی دلم میخاست بیای تاپیکم مرسی اومدی ایشالا چیزی نیست عزیزم صلواتم که ت ...

سلام عزیزم خواهش میکنم

ممنون گلم لطف داری 

منم برات صلوات فرستادم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706