2733
2739

خانما به نظر من آدم از وقتی که زندگیشو جلو چشم مردم ببره و تو چشم باشه ... باید با روزای خوشش و با زندگیش خداحافظی کنه.

چون ممکنه زن یا مرد اون رابطه ظرفیت اینو نداشته باشن که مردم بشناسنشون، تحمل اینو نداشته باشن که در دید مردم قرار بگیرن و هوا برشون داره.

هر چی گم تر زندگی کنی بخدا بردی...

من آدمای میلیاردی رو میشناسم یه پیج درست و حسابی تو اینستا ندارن، فکر کنین چند ده میلیارد ثروت داره ، پیجش عکس یه گله با دو، سه تا فالور!!! ( فامیل خودمونه )

شاید یه وقتایی خوب باشه که تو چشم نباشی، که زندگیت صحنه ی یه نمایش نشه، که مردها و زن ها و آدمای ناجور زندگیتو رصد نکنن،واردش نشن و کنترل اوضاع از دستت خارج نشه.

شاید خیلی از زندگیا که تو چشمم نیستن از هم بپاشه ، اما یه زندگیایی هست که واقعا آرومه دلیلی نداره آدم خودشو وارد یه ماجرایی کنه که نتونه کنترلش کنه

خانما به نظر من آدم از وقتی که زندگیشو جلو چشم مردم ببره و تو چشم باشه ... باید با روزای خوشش و با ز ...

موافقم با حرفتون.‌من الان توی اطرافیانم مخصوصا خانواده همسرم بشدت اهل منتشر کردن عکس هاشون توی استوری وپیج هاشون هستن. واسه تولدهاشون میز میچینن وکیک های زیبا و تزیینات مد روز و لباس آخرین مد بازار و عکس ها تندتند میاد توی پیج و استوری میشه.‌منم همه ی اینکارارو میکنم برای خودمون ولی عکسی توی پیج نمیذارم. گاهی وقتا حس میکنم اونا از من جلوترن و شادترن انگار و لاب فکر میکنن من افسردم که اهل فضای مجازی نیستم و هیچی ازم دیده نمیشه. با خودم میگم‌نکنه فکر کنن من سلیقه ی اونارو ندارم😕

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موافقم با حرفتون.‌من الان توی اطرافیانم مخصوصا خانواده همسرم بشدت اهل منتشر کردن عکس هاشون توی استور ...

نه عزیزم تو هدفت چیه؟ هدفت اینه خودت لذت ببری و شاد باشی.

این چیزا زندگی های نمایشی هست که طرف روحش ارضا نمیشه و راضی نیست برای همین میاد منتشرش میکنه تا مردم واکنش نشون بدن و اون خلاء پر بشه به هر شکلی.

بعد اون مردم کم کم وارد زندگی خصوصیش میشن و از کنترلش خارج میشه.

اینو من نمیگم اینا حرفای روانشناسان هست

نه عزیزم تو هدفت چیه؟ هدفت اینه خودت لذت ببری و شاد باشی. این چیزا زندگی های نمایشی هست که طرف روحش ...

من هدفم ثبت خاطره برای خودمون وپسرمون هست.‌همه ی مناسب ها تم و چیدمان میز و ... رو داریم ولی عکسش رو فقط برای خودمون نگهمیدارم. معمولا کسی دعوت نیست که جزییات کارم رو ببینه. این منو اذیت میکنه که فکر کنن سر هستن توی ایده و سلیقه. من به چشم خوردن خانواده ها از همین پخش کردن عکس ها خیلی اعتقاد دارم,‌در واقع عقلانی تر بخوام‌بهش نگاه کنم با پخش کردن این عکس ها ممکنه خیلی ها دلشون بگیره. یکی بچه نداره دلش میسوزه, یکی پدر مادر یا همسرش رو از دست داده دلش میشکنه که چنین جمع خانوادگی رو نداره, یکی شوایط مالیش رو نداره که این مورد سوم الان خیلی زیاده. دل شکستن تاوان‌داره

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
2728
من هدفم ثبت خاطره برای خودمون وپسرمون هست.‌همه ی مناسب ها تم و چیدمان میز و ... رو داریم ولی عکسش رو ...

هدفت درسته، نگرشت درسته.

عزیزم اونا بدونن تو سلیقه داری یا نه چه تفاوتی در زندگیت ایجاد میکنه؟ شما مسئول تفکرات اونا نیستی ! همینکه خونت بیان، لباست شیک و مرتب باشه ، پذیراییت خوب باشه مطلب رو میرسونی.

این عکسایی که میذارن هی میشه حالت مسابقه ، ادمو دچار فرسایش میکنه.

یکی اینه که آدمای مختلف میان تو حریم خصوصیت و یکی همونه که اشاره کردی .. بله بعضیا شاید آه بکشن.

چهار سال پیش یه نام کاربری دیگه داشتم یه اتفاق خوب برام افتاد صبح اومدم اینجا و گفتم و حتی گفتم برای همه حال خوش میخوام. یکی اومد تاپیک با یه حالت سنگینی گفت خوووووش بحالت ... دلم ریخت. به هفته نکشید همه چی خراب شد.

والا پسره معلوم بود نمیمونه اولش جو گیر بود اگه طلاقم نده مطمئن باشین زن میگیره والا جوون بود ،،،حال ...

کی گفته نیاز جنسیش تامین نمیشه با اون خانم؟یچی میپرونیدا

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

پسره خوب مونده تا الانشم والا جوری شده که خانمشون صحیح و سالمه بعد یکی دو سال مرده ول میکنه میره این که شرایطشم فرق میکرد طفلی سولماز

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2740
منم همینطور. بلاخره آدمه تحمل تایه وقتی. مخصوصا برای یه زن ک تمام کارهای خونه رو دوششه. زنا تحمل میک ...

خیلی واضحه ک زنا تحمل میکنن

و تو ایران فقط اینجوریه

نمیگم بقیه جاها نیستا

چرا هست ولی امار تحمل زن و مرد احتمالا برابره

اون زنایی ک واقن با جون و دل میمونن دقیقا همون تعدادی هستن ک مردا هستن

اما بقیه زنا میمونن چون نمیتونن طلاق بگیرن

چندتا زن با خیانت میسازن؟؟؟ایا ی شوهر معلول بدتره یا ی هرزه احمق؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

بهتر 

خب بنظرم پسره هم حق زندگی داره ،؛!!!بلاخره نیار داره ،،،بچه شاید دلش بخواد 

دختره خودش باید از قبل می‌رفت و طلاق میکرفت و میکشید کنار!!!!!

،،،برعکس دختره همش داشت یه کاری میکرد یا یه حرفایی میزد که احسان ازش نگذره ،،یا مثلا احسان رو نگه داره 

اصلا همون موقع که اومده بودن ماه عسل پسره گریه اش میومد انگار و خسته شده بود یه جورایی،،،

ماشاالله دختره هم کم زبون نداشت ،،،،،،ولی خب بلاخره باید خودش حق زندگی به احسان میداد و طلاق میکرفت  

هدفت درسته، نگرشت درسته. عزیزم اونا بدونن تو سلیقه داری یا نه چه تفاوتی در زندگیت ایجاد میکنه؟ شما ...

چقد خوشحال شدم که دیدم عزیزانی مثل شما هم همینطوری فکر میکنن و مسمم شدم که نظر دیگران در موردم هرچی میخواد باشه باشه... 

بله خیییلی باید مراقب باشیم حرفی نزنیم که کسی دلش بگیره, حتی اگه منظوری نداشته باشیم. ایشالا همیشه خیر و خوشی بسمتت بیاد عزیزم🌸🍃🌸

بهتر  خب بنظرم پسره هم حق زندگی داره ،؛!!!بلاخره نیار داره ،،،بچه شاید دلش بخواد  دختره ...

طرز فکرتون خیلی اشتباهه! 

دو نفر وقتی هم رو انتخاب میکنن دیگه اون لذت جویی ها تموم میشه و تعهد و وفاداری حرف اول رو میزنه. 

اگر کسی بعد ازدواج به هر دلیلی براش مشکل پیش بیاد این تعهد و وفاداری و عشق درسته که اونا رو کنار هم قرار میده. ارزشهای انسانیه.

این نوع نگاه که اگر مشکلی برات پیش اومده جدا شو یا زنت و شوهرت شاید فلان نیاز رو داشته باشن یه نگاه لذت جویانس که بدرد هیچ زندگی مشترکی نمیخوره!

هدفت درسته، نگرشت درسته. عزیزم اونا بدونن تو سلیقه داری یا نه چه تفاوتی در زندگیت ایجاد میکنه؟ شما ...

باورت نمیشه من عکس گررررربمووووو تو نی نی ساااایت میذارم فرداش مریض میشه

من قشنگ اعتقاد پیداکردم به این قضیه

جالب اینجاست که ادمهای هوشمند در اوج همه چی تموم بودن خیلیاشون هیچگونه شبکه اجتماعی ندارن در اوج خفن بودن

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
طرز فکرتون خیلی اشتباهه!  دو نفر وقتی هم رو انتخاب میکنن دیگه اون لذت جویی ها تموم میشه و تعهد ...

دقیقا

تو خطبه عقد مسیحیا میگه تو مریضی و بی پولی و ... باتوام

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧